Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon tetszik egy 21/p...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy 21/p fiú..én 25/p vagyok, kicsi farokkal.....kb 10 cm lehet, mégis nagyon szeretném boldoggá tenni,mit csináljak?

Figyelt kérdés

2021. márc. 23. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Használj játékszereket, legyél kreatív! Plusz honnan tudod hogy nem élvezné a méreted? Probáltátok már?
2021. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, a játékszerekre én is gondoltam, hát én csak nagyon azt szeretném, ha boldog lenne
2021. márc. 23. 18:56
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Vegyél péniszköpenyt ha valóban kissebbnek bizonyul.Az hasonló mint az óvszer, csak vastagabb és ugye lényegében meghosszabbítja és megvastagítja a szerszámod
2021. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Ő nem tud téged megdugni?

Ha nem akkor dildó, kétvégű ilyeneket próbáljatok. Orál, kézimunka stb.

2021. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értek az oldalhoz,de úgy érzékeltem, hogy le lettem pontozva, viszont nem értem miért 😄 a péniszköpenyt pont erre találták ki
2021. márc. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont, hogy örülni fog, hogy kisebb van neked. A fenék nem olyan, mint a punci, oda pont a kisebb darab való.
2021. márc. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a péniszköpenyben semmit sem érez az, aki hordja. A másiknak lehet, hogy jó, de akin rajta van, az még tán le is kókad. Olvastam véleményeket róla, innen az info.
2021. márc. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hát használni hem használtam még olyat de szexshopban láttam. Lehet igazad van
2021. márc. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 bárándi ***** válasza:
93%
Nem csak a szexből áll a világ. Ne felejtkezz meg a romantikáról sem! Például filmnézés közbe karold át, simogasd, cirógasd, tehát szeretkezés (akár szex nélkül is).
2021. márc. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
9es: ez igaz! Mi a párommal nagyon szeretünk összebújva filmet nézni. Az egyik legjobb dolog! Igaz néha hancurozás a vége de, nagyon jol esik mindkettönknek ha odabújhatunk a másikhoz. :)
2021. márc. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!