Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívként a kis méret 11cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívként a kis méret 11cm hátrány vagy előny?

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 06:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Ha passzív vagy teljesen mindegy.

Persze most ki lehet térni részletekre, hogy jobb látvány egyeseknek ha nagy farok verődik a hasukhoz amikor a passzív lovagolnak őket, de alapvetően semmi jelentősége, mert nem sokat lesz foglalkozva a farkaddal. A popsid a lényeg, mivel passzív vagy

2021. márc. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is teljesen mindegy mekkora neked passzívként. Legfejlebb a látvány játszik nálunk szerepet a pénisze amikor lovagol és amikor kutyapóz lóg és hátra fogom neki.
2021. márc. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Lényegtelen, hogy mekkora passzívként.
2021. márc. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm aranyosak vagytok. kicsit félek,hogy nagyon zavarba leszek ha meglát majd meztelenül először.

tudom, hogy neki nagyobb van , remélem valóban nem zavarja.

2021. márc. 24. 08:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Passzívként lényegtelen, sőt sok aktív még inkább jobban érzi magát, dominánsabbnak ha nagyobb mérettel rendelkezik.
2021. márc. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem számít. Szeretem nézni, ahogy a másik farka lengedezik, amikor dugom őt. Jó rámarkolni is, verni neki. De valószínűleg nem az összes aktív ilyen.
2021. márc. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
mért lenne full lényegtelen passzívként h mekkora? Sokan igen is szeretnek aktívként szopni és azért én jobban veszem ha a partnerem farkán van mit fogni :P
2021. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön a pasi nekem mindegy hogy mekkora farka van. Nem gáz a 11 centi szerintem.
2021. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan aktív akit zavar ha kicsi, van akit nem. Beszéld meg a partnereddel előtte és ha azt mondja hogy jó akkor ne parázz (mert akkor nem fog felállni és még kisebbnek néz ki). Azzal is számolj hogy lehet hogy anál közben le fog lankadni. Nekem mindig le szokott mert olyankor hátulról évezek és volt akinek csak akkor tűnt fel hogy tényleg milyen kicsi (mereven 10, lankadtan meg kb 4).
2021. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is körülbelül ekkora. Az elején én is paráztam mindig miatta, hogy az aktuális partner mit fog szólni, amikor először meglátja, de aztán rájöttem, hogy a srácok többségét nem zavarja a dolog. Aktívként persze más lenne a helyzet, de passzívként tényleg nagyjából mindegy, hogy a tiéd mekkora. A popsid legyen formás, belül pedig szűk, illetve cumizni tudjál ügyesen, és nem lesz gond. ;)
2021. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!