Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért olyan piszok nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan piszok nehéz komoly kapcsolatra normális fiút találni?

Figyelt kérdés

Ha megmondom, hogy komolyra keresek, akkor mindig eltűnnek.

Dugni persze jönnének azonnal, szóval nem a külsőmmel van a baj.


(Remélem a belsőmmel se, bár az még nem derül ki olyankor amikor csak pár napja chat-elünk)



2021. márc. 26. 23:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Mert a kapcsolatra es komoly kapcsolatra a vágy az útkozben alakul ki a másik felé es nempedig elore letárgyalva hogy mi egypar leszunk.
2021. márc. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Én is ezt kérdezem.
2021. márc. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Az egyessel nem kifejezetten ertek egyet. Szerintem teljesen más az ismerkedés ha le van dumálva, hogy komolyat kerestek mindketten vagy csak dugni jártok össze.

Legalábbis nekem a komoly kapcsolat esetében nem fér bele az első-második randin a szex stb.

2021. márc. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem nehéz, legalábbis nekem nem okoz nehézséget. A legtöbb meleg itt gyk-n nagyon lehetetlennek tartja az ismerkedést, és azt hogy lehet-e egyáltalán komoly kapcsolat melegek között, de saját magukban van a hiba és ezért tapasztalják ezt.

19/f

2021. márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Mert nagyon sokmindennek kell klappolnia ahhoz, hogy két meleg fiú összeilljen egymással. És sokan védik magukat a korábbi rossz tapasztalatok miatt, nehéz közel kerülni hozzájuk.
2021. márc. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki már az elején eldönti, hogy csak komoly kapcsolat érdekli,a nem fog alkalmizni.

És fordítva is igaz !

De az is igaz, hogy sokan azért zárkózunk be, valamilyen szinten, mert csalódások és átverések értek minket.

2021. márc. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Van egy párom akinek előttem voltak barátnői és rájött közben hogy ő bi mert belém szeretett, de már nem volt egyikkel sem mikor megismerkedtünk. És azt mondja sokkal jobban érzi velem magát mint a lányokkal előttem. Nekem ő előtte nem volt semmilyen kapcsolatom, küzdöttem az identitásommal csak közben rájöttem hogy én sem vagyok hetero mint ahogy gondoltam, sokkal felszabadultabb vagyok, főleg úgy hogy ő mellettem van mindig a bajban is és mindig segítünk egymásnak, viták nélkül megvan a kommunikáció.
2021. márc. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
(7) ..ahogy olvasom a többieket szerencsésen alakult vele, nem gondoltam volna hogy ennyire nehéz komoly kapcsolatot találni.
2021. márc. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Én is párkapcsot keresek
2021. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9essel értek egyet
2022. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!