Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Így hogy lehetne szexelnünk?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogy lehetne szexelnünk? (Lent)

Figyelt kérdés

A partnernek nincs helye, mindenképp nálam lennénk.

Viszont van egy lakótársam (külön szobánk van) akinek erről az egészről nem kéne tudni.


Az még oké, hogy becsempészem a szobámba és bezárjuk belülről az ajtót és bekapcsolunk valami zenét, de ha esetleg utólag rákérdez mit mondjak, mit csináltunk bent?

Meg valami olyan zene kéne, ahol nincsenek szünetek, szóval még véletlenül se hallatszon ki semmi.


Tudnátok segíteni pár tippel?



2021. márc. 30. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Mondd azt, hogy zenét halgattatok és beszélgettetek. Vagy eltérő alkalmazásokat néztetek az app shopban. Vannak gapless playlistek youtuben aminek az a lényege hogy sosincs szünet a zenében.
2021. márc. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Lakótársad nem hülye, le fogja vágni. Ha olyan viszonyban vagytok kérd meg hogy menjen el egy órára, én a helyében megtenném.
2021. márc. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Mond, hogy egy haverod és átjött filmet nézni, kockulni gépen, teljesen mindegy.


#2

Hova menjen el? Max a boltba tud elugrani.

2021. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De nem vagyunk olyan viszonyban vele. És nem is szeretném, hogy legyünk.
2021. márc. 30. 23:24
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

3: Sétálni.

Mindenesetre elég nehéz lesz ilyen dolgokat eltitkolni attól az embertől akivel együtt laksz. Ha dugni akarsz akkor annak ára van.

2021. márc. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Már rég levágta a lakótársad hogy meleg vagy, akkor meg már nem tökmindegy? Ha nem tudod megkérni menjen el valahova s fizeted mondjuk a kajáját (mozi most ugyebár nincs), akkor meg kibéreltek egy búvóhelyet, vagy elmentek egy dugópanzióba (most is üzemelnek, "üzleti megbeszélésen" van ott az összes félrelépő).
2021. márc. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ha valaki nem tud értelmes kommentet írni az minek ír egyáltalán? WTF.


1. Fogalma sincs róla, hogy meleg vagyok, ezt 100%-ig biztosan tudom. De nem fejtem ki honnan.


2. Csak április végéig kéne így megoldanunk a dugást, utána a partnerem új helyre költözik és ott egyedül fog majd lakni. Ott fogjuk folytatni.

2021. márc. 31. 00:07
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Április végéig bírjátok ki valahogy. Ha én heteroszexuális pasiként kibírom, hogy lassan fél éve nem volt lehetőségem csajjal/nővel dugni, akkor ezt a bő hónapot Ti is kibírjátok. Minden rosszindulat és bántás nélkül. Drukkolok. :)
2021. márc. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Rakd be a bosszú állókat

Az jobban eltereli a hangot

2021. márc. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ment a piros és a zöld kéz, kinek mi.
2021. márc. 31. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!