Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyi idő együttjárás/párkapc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő együttjárás/párkapcsolat után lehet érdemes a bejegyzett élettársi kapcsolatot felvetni?

Figyelt kérdés

2 év után korai még?


(Ha mindkét fél hosszútávra tervez stb)



2021. ápr. 5. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg közösen, hogy hogyan gondoljátok, mit szeretnétek együtt. stb :) Ha elfogadjátok egymást teljesen, megbíztok egymásban, akkor szerintem nem korai.
2021. ápr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért a két év eléggé hosszú idő már! Én anno egy év után akartam megkérni a kezét, de hát akkor még nem lehetett ilyen formában sajnos.
2021. ápr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem leginkább attól függ, hogy mit szeretnétek ezzel elérni. Jogilag van rá szükség? Szimbolikus jelentősége van?

Másrészt az se mindegy hogy milyen 2 évetek volt együtt. 1,5 éve együtt laktok? Most költöznétek össze?

De leginkább az a fontos hogy összességében hogy érzitek, szeretnétek-e a dolgot.


Röviden: nem feltétlenül korai még

2021. ápr. 6. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13%

Mire kell, mire jó az nektek?

Felénk 3év után eljegyzés, és rá 1 évre esküvő, így szokás.

2021. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!