Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek jol bírják a piát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek jol bírják a piát?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira, mint a nem melegek.
2021. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Igen, az evolúció során jobban kifejlődtek az alkohol mirigyeik mert a végbél fertőtlenítéséhez a szétrepedés után sok alkoholt használtak.
2021. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem keverem a bort,a sört és pl az abszintot akkor egészen jól bírom yapp. :"D
2021. ápr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha csak vodkát iszom, igen :D
2021. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen kérdés? Mi köze ennek a melegekhez:D ? Pl az ázsia nép nem bírja a piát, de ezeknek genetikai, örökletes oka van. Ez olyan, mint a laktóz érzékenység. Akinek termelődik az enzime, az letudja bontai a laktózt, akinek meg nem, az meg fosik. Alkohol bírásnak is vannak genetikai okai. Én pl utálom a tömény piát, hamar megfog és nem tudom mikor kell abbahagyni, mert nem érzem magamat rosszul. :D Szóval ezeket már azért jobban kerülöm, nem menő ám a részegség.
2021. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Jägermeistert péntek esténként

Fél litert simán legurítok

Colával,

Kicsit elzsibbadok tőlle de

KO. nem leszek tőlle ha ez soknak számít?

Igaz ez gyógyszer.

2021. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi az összefüggés az alkohol és a szexuális beállítottság között. Az hogy ki mennyire bírja az egyéni dolog. Ha valaki pl rendszeresen iszik, akár minden nap, akkor igen, ő bírHATJA jobban, hiszen a szervezete hozzászokik, de alapvetően nem függ a szexuális beállítottságtól.
2021. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire a nem melegek, az egyik egy fiziológiai képesség (milyen gyorsan bontja az alkoholt a máj), a másik meg egy szexuális preferencia. Ennyi erővel akkor minden ázsiai meleg lenne, mert nem bírják a piát (a tejet sem) két sörtől berúgnak (ah, de jó nekik, olcsón megvan egy görbe este :) )
2021. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én például nem szeretem egyáltalán az alkoholt.
2021. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ettől függ
2021. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!