Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki homoszexuális az örökre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki homoszexuális az örökre az marad?

Figyelt kérdés
Van egy olyan fiú, aki tetszik, de meleg. Észrevettem, hogy flörtölget velem, pedig soha nem érdekelték a nők. Még változhat a beállítottsága? Ismertek olyat aki megváltozott?

2021. ápr. 7. 14:54
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
83 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
Attól függ, hány éves.
2021. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
22
2021. ápr. 7. 14:57
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem flörtölget, csak félre érted. Nekem is volt pár lány ismerősöm, akik félre értették a dolgokat. Ne kezelj tényként dolgokat, amiről azt sem tudod, hogy igaz, vagy nem. (Nem kortól függ, hogy meleg, vagy sem. Ne legyél már ennyire ostoba 1-es.)


Homoszexuális nem lesz nővel sosem. Biszexuális az már más. Ha biztosra tudod, hogy meleg, akkor ne hozd kellemetlen helyzetbe, mert elég kínos az ilyen. Nem fog megváltozni az orientációja. 9-10 éves korig alakul ki a nemi orientáció. Ez nem fog semerre lökődni utána már.

2021. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

3-asnak igaza van.

Van olyan, hogy mi is azt gondoljuk, hogy egy hetero srác másképp néz ránk, közben kiderül, hogy mégsem, csak mi hittük úgy.

2021. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%

Lehet hogy biszex, ha tényleg flörtöl veled.

De az is lehet csak barátkozni akar.

2021. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem változik. Maximum nem meleg, hanem biszex. De az is lehet hogy meleg, csak te látsz bele többet.
2021. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Akkor miert küld alsógatyás képet, azzal, hogy nézzem meg rajta a mintát? Miért mondja azt, hogy néha úgy megcsókolna? 100%-ig melegnek vallja magát.
2021. ápr. 7. 16:02
 8/18 anonim ***** válasza:
98%

Alsógatyás képet én is küldtem már lánynak azért, hogy véleményezze mennyire illik hozzám.


A megcsókolást nem tudom, puszit én is szívesen adok.


Egyszerűbb lenne, ha rákérdeznél.

2021. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem feltétlen
2021. ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Van egy kutatás az agyról ahol vizsgálták hetero nők, férfiak és meleg nő és férfiak agyát.


Nagy vonalakban. A női és férfi agy eltérő. Van része ami a férfiaknál nagyobb és nőknél kisebb, de fordítva is.


Az jött ki, hogy az igazán meleg férfiaknak olyan az agya mint a hetero nőknek és ugyan ez fordítva.


Ez nem divat és döntés kérdése.

2021. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!