Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan állhatott fel, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állhatott fel, ha kifejezetten akaratom ellenere vette elő nekem?

Figyelt kérdés
Hogy lehetséges, hogy megmerevedett egy olyan helyzetben, ami megalázó, és dühitő volt, és nem tehettem ellene?

2021. ápr. 8. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Mert élvezted a kiszolgáltatotságot.
2021. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Mert tudat alatt izgatott a helyzet, szubmisszív vagy. Az más kérdés hogy ha annyira megalázónak és dühítőnek éreznéd akkor most kérdés kiírás helyett mennél feljelentést tenni szexuális erőszakért de úgy tűnik nem annyira akarsz...
2021. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom mi történt veled, de ne hallgass az előző kettőre! Az erekció egy testi folyamat, nincs köze ahhoz, hogy élvezed-e, vagy sem. Ebből a tévképzetből fakad az a végtelenül káros mantra is, miszerint férfiakat nem lehet megerőszakolni. De, igenis meg lehet, bármennyire is ellenkezik ez sok ember tévképzetével.
2021. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
3-asnak igaza van. Lehet, hogy tényleg tudat alatt élvezted, felizgatott, de ha biztosan tudod, hogy ez nem így van, akkor csakis az a magyarázat, hogy ez egy testi reakció, amit nem tudsz irányítani, nem tehetsz róla.
2021. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%

3-4es

az állításotok akkor lenne csak igaz ha előtte, viagrát adtak volna be neki vagy valamilyen ajzószert.

2021. ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

Mert te is abba a csoportba tartozol, akit alázni kell és erőszakoskodni vele.

Tízből ma már nyolc srác ilyen ....Szuper.

2021. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Kedves Kérdező!



Minden más leszólás, minősítés és hasonló ellenére a hármas és négyes válaszadó mond igazat, feltételezés és ítélkezés nélkül.


A fizikai reakció a stimulálás miatt ilyenkor is létrejövő természetes természetes biológiai folyamat eredménye.

Amennyiben az elkövető azt akarja sugallni, hogy a fizikai reakciód azt jelenti, hogy Te is akartad, akkor ez csak az erkölcsi-morális védekezése, önfelmentése, vagy a jogi védekezésének a megágyazása.

2021. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem áll fel, ha nem kívánom a partnert. De eltudom képzelni, hogy ha valaki akaratom ellenére előveszi, játszik vele, akkor felálljon.
2021. ápr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

3, 4, 7 és még a 8 is helyeseket ír.

A pénisz a tapintásra érzékeny. Ezt az agy csak a legnagyobb stresszben képes felülírni (pl. gyermekkori molesztálás rossz emléke; annak tudata, hogy a személy nemi beteg).

Én amúgy biológus hallgató vagyok :)

2021. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%

Ha stressz van stimulàlhatod akarmivel, akárki piszkàlhatja nem fog felállni.

Ezért van az a cikis helyzet ha a férfi fél attól hogy nem tud teljesíteni, nem is fog.

Akárhogy cumizza a lány, hiába van izgatva, úgy marad.


Sztem ha valakinek kényelmetlen a helyzet, nem fog felállni

2021. dec. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!