Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha barátkozok egy meleggel és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátkozok egy meleggel és tudja rólam, hogy én is meleg vagyok, akkor miért gondolja azt automatikuson, hogy szexelni fogok vele? Illetve ha nem szexelek vele, akkor biztos mással szexelek?

Figyelt kérdés

Nem először fordul elő, hogy barátkozok valakivel és meg is van beszélve, hogy barátkozunk, de elkezd szexuális jellegű témákat felhozni és egy idő után úgy kezeli, hogy mi szexelni fogunk és úgy viszonyul hozzám, mintha valami szexhaver lennék. Nem lenne gond valakivel megbeszélni szexuális dolgokat, de a vége mindig az, hogy magától értetődőnek veszi, hogy én vonzódok hozzá és le fogunk feküdni. Ez miért van?

A másik, hogy általában illedelmesen megpróbálok hárítani, visszaterelni a történetet a barátság medrébe, de akkor ilyenkor lényegében megindul a vallatás, számonkérés, hogy kivel mással ismerkedek, kivel szexelek, stb.

Teljesen esélytelen úgy barátkozni valakivel, hogy melegek vagyunk?



2021. ápr. 12. 01:32
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanez van ha egy hetero ffi és egy nő elkezd a szexről társalogni a pasi túlgondolja. Ez nem kizárólag "meleg" jelenség.
2021. ápr. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az is benne van, hogy melegként nehezebb ismerkedni, és mivel úgy érzi már jóban vagytok, szeretné hogy több legyen mint barátság, ha már mindketten ugyanarra a kapura játszotok (s neki még be is jössz, s reméli hogy ez fordítva is igaz).
2021. ápr. 12. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak kivételesen nem lesz így és akkor szerencséd van. A legtöbb meleg még a heterokra is nyomul, ha még te is meleg vagy és be is jössz nekik akkor meg mintha már nem lennének határok. Én úgy látom ez sokkal pofátlanabbul megy mint egy hetero nő és férfi között. Nálam is mindig az a barátság, vagy haverság vége hogy nyomul vagy esetleg még tapogat is. Utóbbi olyan gyakran megesett hogy komolyan attól félek valakinek egyszer a fejét leütöm, mert nagyon idegesít :D
2021. ápr. 12. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert azért ír rá egy meleg a másikra, mert szimpatikus neki. Azaz valami megfogja a külsejében.
2021. ápr. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Melegként évtizedek óta van két abszolút hetero,családos, tényleg igaz barátom.

Soha egyik felé sem éreztem olyat,hogy rámozdulnék. Kézfogás, ennyi a kontaktus , ha találkozunk. Valahogy bennem nincs meg az,ami a legtöbb melegben,hogy ha van egy "jó" pasi, akkor nyomulnék.

Biztos bennem van a hiba :)

2021. ápr. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
#1, ezt jól benézeted, képzeld rengeted csaj haverom van és érdekes módon egyikre sem hajtottam rá, szóval melegként ne akarjad már megmondani, hogy a heterók mienek
2021. ápr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nyomulnék senkire. Engem kifejezetten taszít az ilyesmi. Bár lehet, hogy azért is, mert mindig fiú társaságokban voltam. Én is azt utálom, amikor megvan beszélve, hogy csak barátság lehet köztünk. Erre jön a tapizás. Nem értem, hogy miért kell ezt csinálni.
2021. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, eleinte naivan azt gondoltam, hogy a "barátkozzunk" azt jelenti, amit nekem :) Tévedtem.


Én nem vagyok sem fiatal (de annak érzem magam :) ), sem jó pasi (nincs is tévképzetem :) ), de a melegekkel való emberi kapcsolatomnak mindig véget vet az, hogy azt hiszik, többet akarok Tőlük, pedig nem csak hogy nem tapizok, nyomulok, de még csak - tényleg :) - nem is nézek rájuk vágyódva, akárhogy néznek is ki, mert a barát az barát, az ember az ember, és nem test, nem a végyaim tárgya... ...mellesleg ugyanígy járok a hetero hölgyekkel is, mert ők is azt hiszik, azért vagyok olyan kedves, megértő, figyelmes és udvarias mert akarok tőlük valamit... ...vagyis hogy "azt" :)


Pedig - becsszó - csak alaptermészetemnél fogva vagyok ilyen :)

2021. ápr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!