Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 26/P fiú vagyok, Budapesten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26/P fiú vagyok, Budapesten élek...vágyom egy komoly kapcsolatra,és már el vagyok keseredve kicsit.Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Nem értem az egészet.Ugyan nincs nagy péniszméretem, de szerethető és értékes vagyok, szexuálisan lennék szívesebben gyakorlottabb, de nincs kivel....szeretnék valakit aki viszont szeret :(

2021. ápr. 13. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Miaza /P
2021. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Egész Budapestről kihaltak a homárok a COVID alatt, vagy mi?
2021. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolatban nem a pénisz méret számít, főleg ha passzív vagy. Szóval itt másban keresendő a hiba. Mondjuk elsősorban a végcélt tisztáznám le, mert szívesen kapalndoznál és szeretnél tapasztalatot, de közben párkapcsolatot akarsz. Vagy ez vagy az. Döntsd el.
2021. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valamit rosszul csinálsz. Pl. nemrég ismerkedtem egy fiúval aki hasonló volt hozzád, azt mondta komoly kapcsolatot akar. Beszélgettünk, jól is ment, de ha én nem írtam rá, magától sosem írt, nem keresett, nem volt kommunikatív. És mivel nem volt meg a kölcsönösség, úgy éreztem hogy valójában nem vagyok szimpatikus neki és csak udvariasságból válaszolgat. Lehet hogy nálad is valami hasonló van. Gondold át, hogy mit csinálhatnál jobban hogy legyen párod, nem mindig mindenki más a hibás.
2021. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Ismerkedj, barátkozz és majd kialakul valami.
2021. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feladni.ismerkednibkelll.ha kapcsolatra keresel akkor sajna sok-sok türelem kell.nem hinném hogy hiba van benned!
2021. ápr. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha passzív vagy akkor miért számít neked az h mekkora a kukeszod?

Az inkább egy unit érdekelne!

Amúgy mekkora van?

2021. máj. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vagyunk pestiek, aki így gondolkodnak...csak egy emberre várunk,aki szeret és akit mi is szeretunk...És alig várjuk,hogy egymást karjainkba zárjuk.

Bízzunk,mert előbb-utóbb megvalósul/hat/...A boldogság jár mindenkinek !

2023. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!