Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért vannak homoerotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak homoerotikus gondolataim ha amúgy nem mennék el tettlegességig? Elképzelhető az, hogy azért mert gyermekkorba ért efajta atrocitás? Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miféle atrocitás ért?
2021. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szexuális jellegű molesztálás egy nagyobb fiú gyerektől
2021. ápr. 21. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem emiatt pont nem kéne legyen, nem hinném hogy ennek van köze hozzá. Szerintem néhány ilyen gondolat nem jelent semmit. Nekem is jutott eszembe hasonló de soha nem tenném meg.
2021. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én például biszex nőnek tartom magam, de nem mennék valószínűleg én sem tettlegességig és romantikus kapcsolatot pláne nem tudnék elképzelni nővel. A biszexuálisról már Alfred Kinsey is megmondta, hogy ez nem egy homogén orientáció: lehet valaki úgy biszex, hogy inkább közelít a heterókhoz, míg mások már a homoszexualitás határát súrolják. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy lehet, hogy csak simán így alakult ki az orientációd, de persze elképzelhető, hogy a kiskori behatás meghatározó volt a számodra.

Mindenképpen beszélj erről, és az lenne a legjobb, ha ezt szakemberrel, pszichológussal tennéd. A lelki egészség nagyon fontos:)

2021. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
egy két f@szt megkóstol az ember és kiderül, hogy mi a szitu
2021. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért vannak mert biszex / meleg vagy. A vágyaid határoznak meg nem az hogy mit csinálsz, vagy mit nem. Azért "nem mennék el a tettlegességig" mert még ezt nem tudtad elfogadni magadban. Most is kifogást keresel, egyfajta menekülőutat "nem is vagyok bi csak azért van mert molesztáltak" a helyett hogy szembenéznél saját magaddal. Nem, nem azért van. Ha full hetero lennél akkor undorral gondolnál rá és az elfojtás, eltávolítás lenne benned de nem az van. Biszex vagy fogadd el magad!
2021. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Egyszer egy meleg srácot megismertem, majd elkezdtünk iszogatni. Én az elején letisztáztam vele, hogy hetero vagyok, nem is éreztem kéztetést sem iránta. Belekevert valamit az italomba és meg akarta magát dugatni velem, és lecummantott. Addig a napig érdekeltek a fiúk is, sőt a volt legjobb barátommal tettlegességig is elmentünk puszta felfedezés kedvéért (kivertük egymásnak, szopás is volt, de azt sem élveztem, sőt...), de aznap rájöttem, hogy hetero vagyok, és bár néha előjön a gondolat, sosem lennék képes élőben bármilyen vágyat is érezni.

A mostani legjobb barátommal szoktuk egymást masszírozni, de tényleg pusztán barátilag, és sosem érzek vágyat iránta, persze szoktunk hülyülni ezzel, de addig nem vagy meleg, amíg meg nem tapasztalod és élvezed. A fantázia játszik benned, de hidd el, hogy ez ennyi, mert ismeretlen az érzés és foglalkoztat a mi lenne ha gondolata.

2021. ápr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Ja még annyi, hogy nyilván ott hagytam a srácot és nem tettem eleget a kérésének, még leszedálva sem.

#7-es voltam.

2021. ápr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok meleg/biszex srac van, aki ilyen sunyi modszerekkel akar az emberhez ferkozni. Csak ha az itteni kerdeseknel is megnezed,amikor haverokra akarnak ramenni. Az elso valaszok kozott van, hogy itassak le, vagy amikor nagyon kanos akkor masszanak ra, igy hamarabb beadja a derekat...
jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!