Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen utat választhat egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen utat választhat egy házasságban élő, 60 éves férfi, akit tinédzser korában rendszeresen leszo-t a barátja?

Figyelt kérdés

Azóta nem volt ilyen kalandja.

A férfi, 174 magas 72 kilós és versenysportoló. Persze látszik rajta a 60 év, de a kondija és az életkedve kiváló :)


2021. ápr. 22. 13:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
A nyugdíjas klubbot.
2021. ápr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ment a pipa :)
2021. ápr. 22. 13:43
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha házas, akkor mit akar? Nem kell felelőtlenül belelépni kapcsolatokba, ha ennyi idő után mást akar. Elég gáz.
2021. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
mondja el a feleségének, sunyi alak
2021. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gondolataitokat 🙂
2021. ápr. 22. 16:38
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
megnézném a képet
2021. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Tizenévvel vagyok kevesebb és nős na és meleg!

Lebuktam a nejemnél,mindent elmondtam,nullàztam a házaséletet ami addig is nehezemre esett de ment úgy ahogy!

Menni akartam az utamra,kérte h maradjak,- csak a lelkiismeretem miatt maradtam !

Na de nemtudom meddig bírom, mert a szívem másért dobog....

2021. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Utolso...gaz vagy. Ezt melegkent mondom. Az, hogy tonkreteszed az eleted egy dolog, de maset is..
2021. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nos, a gondolataitok az rendben van :)


Ám az ítélkezséseiteket, ... nos, azt még nézegetem, s arra gondolok, hogy aki olyat ír: "gaz vagy", "sunyi alak", "Elég gáz.", az első sorban ÖNMAGÁT MÉRGEZI, és másod sorban a környezetét is.


Volt egy rabbi 2000 éve, valami Jézusnak hívták....

2021. ápr. 23. 03:21
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Hogy ne csak a cikizés menjen:


Keress fel különböző, számodra ideális platformokat, ahol lehet "ismerkedni". Innentől pedig már csak a kitartásodon és a szerencséden múlik, hogy mit sikerül összehoznod.


Rengeteg meleg ismerkedési fórum van a neten, társkereső weboldalak, okostelefonos alkalmazások. Kiindulópontnak a regisztráltak száma miatt a planetromeo-t és a Grindr-t ajánlanám, de lehet hogy ezek neked nem fognak bejönni.


Nem te vagy az első és nem is az utolsó aki hasonló szituációban keres. A fent említett platformokon évek óta többször találkoztam olyanokkal aik diszkréten kerestek. Engem biztosan nem érdekelne hogy mások mit gondolnak, ha magammal tisztában vagyok. Sok sikert!

2021. ápr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!