Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Átsorolták hetero szekcióba, itt is, ott is válaszolhattok rá...



2021. ápr. 22. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem voltam/lennék ilyen ömlengős.
2021. ápr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem ezzel a részével van a bajom, én nagyon is kedvelem a romantikus embereket, nem is tudnék tárgyilagos, zord fickóval ismerkedni, ők se velem.

Azzal a részével van a bajom, hogy nem tudom, őszinte, vagy leplezett szánakozás, amikor ilyeneket mondanak.

Mert ez kb. az a szakítós duma kategória lenne alapból, mint hogy "túl jó vagy nekem, jobbat érdemelsz nálam", stb.

De akkor meg minek ennyire túltolni? És akkor miért kapok ilyen reakciókat már ismerkedés elején is?

Viszont ha komolyan mondják, akkor kezük-lábuk törnék értem, nem igaz?

2021. ápr. 22. 23:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tényleg nem lehet csak úgy megállapítani, lehet őszinték és tényleg jó pasinak tartanak lehet csak nem akarnak megbántani. De ha ők írtak először rád, és azért mert látták a képeid akkor biztosan jó pasi vagy, csak lehet a személyiséged nem illik hozzájuk. Mondjuk ha tényleg 10/10 pasi vagy akkor ezt a reakciót kéne hogy kiválts belőlük

„Viszont ha komolyan mondják, akkor kezük-lábuk törnék értem" ha látták a képeid és ők írtak rád és te komoly kapcsolatot akarsz akkor lehet azért írják neked ezt mert ők csak egyszerit akarnak, és a írásodból látszik hogy te nem vagy rá vevő így meghátrálnak. Ha nem is vagy 10/10 srác akkor is meg találhatod azt akit szerethetsz, ha nem vagy megelégedve a külsőddel akkor pedig változtatas, kezdj edzeni és jól étkezni, egy egészséges és fitt ember mindig vonzóbb mint a fordítottja.

2021. ápr. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem a külsőm miatt mondták, akkor sem, ha komolyan mondták, mert külsőre még átlagos sem feltétlen vagyok. (Láttak kezdettől)

A belsőmre értették.

2021. ápr. 23. 02:09
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy, hosszú bemutatkozószöveg ismeretében, és mélyebb tartalmú levelezések során hangzottak el ezek a mondatok.
2021. ápr. 23. 02:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3 as vagyok. Ezért én inkább előnyben részesítem a személyes ismerkedést, egyrészről a korombeliek 17-22 nem találhatóak meg társkeresőn, legalábbis a én környékemen, és nekem van egy határ az miatt hogy ne legyen teljesen idegen a látásmódunk, pl egy 18 éves srác teljesen mást vár el a élettől, és mást akar csinálni mint egy 30 éves. Teljesen más dolgokat részesítnek előnyben. Plusz társkeresőn többnyire csak egyéjszakás kalandra vágyik mindenki. Ha városban élsz akkor elegé valószínű hogy találsz ott legalább 5 meleget aki neked megfelelő, ha nem többet. Csak keresni kell. Ha a fiatal korosztályában keresel párt akkor pedig még nagyobb szerencséd van mert a Z generáció (halisten) jobban elfogadó és nyitottabbak mint a eddigi generációk.
2021. ápr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!