Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Otthon lakó fiatalok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon lakó fiatalok, ti mertek srácokkal találkozni?

Figyelt kérdés
Én 19 vagyok, szüleimmel élek, és nem merek sráccal találkozni, mert eddig senkinek se mondtam el. Meg kérdezősködnének hogy hova megyek ennyit Budapestre (agglomerációba lakom), amikor semmi sincs kinyitva, főleg esténként.

2021. ápr. 25. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Hasonló a szitu nálam is, mindig tudni akarják, hogy hova megyek, mikor jövök, stb... Én is agglomerációban lakom.
2021. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Tudják rólam a szüleim és a barátaim is. Feleslegesnek tartom a titkolózást, pl az ilyen helyzetek miatt is. Simán talizom pasikkal
2021. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
tanulsz dolgozol? meddig kell otthon laknod?
2021. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Még nem vagy lekésve semmiről. Én 21 évesen mondtam el szüleimnek, utána már legalább nem kellett titkolóznom. Az agy is fejlődik, ezzel együtt a gondolkodásod is majd változik. Én is, ha összehasonlítom, hogy milyen voltam 21 évesen és most 6 évvel később, akkor azért jó nagy különbségek vannak. Próbálj szabadulni otthonról, az is megoldás.
2021. ápr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Most lepontoztátok a válaszom azért mert nem titkolózok? Röhejes
2021. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Irigyek, hogy nekik nem tudják, nem kell ezel foglalkozni. Sokszor el sem hiszik.
2021. ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
*Mármint arra irigyek, hogy neked tudják. :D
2021. ápr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Valami rendes valasz?

Mert eddig csak veszekedtetek azon, hogy ki pontoz le kit.

2021. ápr. 25. 13:18
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem kaptál rendes válaszokat. Az a kérdésed, hogy merünk-e? Igen merünk. Majd ahogy idősödsz, úgy változik a gondolkodásod is. Nem vagy a szüleid tulajdona. Meg kell tanulnod egyedül élned és nem másoktól függeni. Szerezz munkát, tanulj és nem lesz probléma hosszú távon.
2021. ápr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
én kérdeztem,de arra meg nem válaszoltál:)
2021. ápr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!