Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek ha depresszios...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha depresszios vagyok amiert rajottem részben meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Nem akarom wgyszeruen elfogadni es szorongok miatta.

2021. ápr. 25. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Írj ha van kedved beszélni.
2021. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
10%
Akkor nem vagy meleg
2021. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Én is ilyen voltam, szóval megértem. Viszont vigyázz a szorongással, mert kifog hatni a hátralévő életedre. Szóval nagyon ajánlanám pszichológus látogatását. Mégha nehéz is rávenned magadat, mert tudom, hogy nehéz. Viszont hosszú távon jót fog tenni, illetve a szorongásoddal is megfogsz tudni küzdeni. Írj nyugodtan, ha van kedved. Pár tanácsot azért tudok adni.
2021. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Beszélj más melegekkel és fogadd el. Vedd úgy, hogy ez normális. Lépj be valami melegek klubjába. Nekem is nehéz volt elfogadni a fétisemet, de 3 év alatt sikerült:)
2021. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
"Részben meleg"? Az mit jelent?
2021. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Az nem jó, ha így érzed. Írj nyugodtan.
2021. ápr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

A gyakorikérdések jó kezdés. Beszélgess róla, olvasgass róla, kérdezz. A leghasznosabb az lenne ha átgondolnád magadban hogy miért nem akarod elfogadni és ezt tárgyalnád meg másokkal.


Ne érdekeljen ha esetleg lehurrognak, csak az érvekre és ellenérvekre figyelj, ne az elítélésre. Ha pedig helyre került az értékrended, akkor azt fogod észre venni hogy nem utálod magad miatta.


Én 12-14 évesen megfogadtam hogy ha valaha szexuálisan másik férfihez érek akkor meg kell ölnöm magam. 22 évesen kezdtem elfogadni és 27 voltam, mire eljutottam addig hogy találkozzak egy sráccal. Azt az egy évtizedet az életemből semmi nem fogja visszahozni. És neked se fogja, ha így jársz.


A homoszexualitásban semmi kivetni való nincsen.

2021. ápr. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Ezért nem kellene depressziósnak lenned. Mi az a dolog, ami miatt nehéz ezt elfogadnod?

Sokfélék vagyunk, ne engedd, hogy a társadalmi elvárások megkeserítsék az életedet. Senkinek semmi köze hozzá, hogy te melyik nemhez vonzódsz, ne mások elvárásait, hanem a saját boldogságodat tartsd szem elõtt.

2021. ápr. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Én most heteroként írom neked!

"Tegnapról mára" rájöttél, hogy meleg vagy.

Emberileg változtál? Kétlem!

Nekem a legjobb barátom meleg, ettől még a legjobb barátom, és nagyon jó ember!

Olyan emberekkel pedig nem kell foglalkozni akik lenéznek emiatt, azt tartom, hogy ők rejtett melegek, félnek, hogy elkapják.

2021. ápr. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért szorongsz? xd

Ha részben vagy meleg akkor bisex vagy.

Azzal meg nincs semmi baj, hogy vonz a másik oldal is, az ismeretlen.

Fogd fel úgy, hogy azt csinálsz amit akarsz. Ha úgy érzed fiúval akarod csinálni akkor csináld azt. Ez a te életed és rövid ideig tart sajnos, élvezd ki.

2021. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!