Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen szöveggel lehet rövid...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel lehet rövid idő alatt lerázni egy srácot randin? (Lent.)

Figyelt kérdés

A képeken rövid haja volt, amikor személyesen megjelent vállig érő.


Szerencsére sikerült azt beadnom neki, hogy hamarosan mennem kell, mert leszerveződött egy programom aznap estére.

Így az eredetileg másfél órásra tervezett sétából csak 20 perc lett.


(Nem akartam otthagyni, nehogy kígyót-békát kiabáljon rám.)


Legközelebb megmondanátok egy hasonló embernek, hogy tárgytalan?



2021. ápr. 26. 01:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki a frankót...
2021. ápr. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Vállig érő haj nálad már kizáró ok? Nem tudom erre mit mondjak...
2021. ápr. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Mond meg neki kerek perec hogy reszedrol nem fog ez mukodni nyugodtan mondhatsz konkret dolgokat is hogy miert nem ha pedig sokaig ertetlenkedik akkor legyel flegma es lekezelo de csak akkor ha tenyleg nem kepes felfogni
2021. ápr. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Nektek nőagyúaknak valami elképesztő undorotok van az "aranyosabb" fiúktól, igazam van? Innen fúj a szél? Kéne valami tagbaszakadt, korosodó, kopasz, bunkó, szőröshátú kingkong állat hat kiló szakállal + harcsabajusz bőnadrággal, meg olyan kisugárzással, hogy kitér előle az akác is, arra nedvesedik a bugyogótok! Tessék ezt majd a bemutakozódba beleírni, hadd tudják meg időben hány az óra! Időben keljenek fel, akik át akarnak Téged verni!
2021. ápr. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

#4-es nézd meg néha a kategóriát is, itt csak férfiakról van szó!

És ha amúgyis valakinek nem jön be a hosszú haj, neked azzal mi a problémád? Csak nem ennyire magadra vetted?

2021. ápr. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

#4

Érdekes logika, 2 lépésben levezetem: a kérdezőnek nem tetszett a hosszú hajú pasi --> olyat érdemel aki veri. Wow. Jelzem, nem azzal van a baja hogy a pasinak hosszú a haja, hanem hogy teljesen máshogy néz ki, mint képeken. De gondolom ha te randizol egy lánnyal aki képeken 5 kilóval könnyebb volt, megy a hiszti hogy át lettél verve:D

Egyébként én is osztom az előzőek (mármint a 60+ IQ-s hányad) véleményét: a legtisztább a korrektség. Általában az ilyen pasik baja legtöbbször hogy "semmi nem jön össze, legalább egy valaki mondaná el hogy mi a baj velem?!" Tudom hogy attól félsz, nem fogadja jól és megbántódik, de az már nem a te felelősséged. Persze, megalázni nem kell, kultúráltan is lehet őszintének lenni, de sokkal fájóbb szokott lenni a ghostingolás mint a "ne haragudj, de x okból nem szeretnék tovább ismerkedni".

2021. ápr. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

A 4 -es válaszolónak teljesen igaza van.

Ma csak az a férfi, illetve a férfias a melegek körében,aki ilyen mint amit leírt pasi.

Lehet megsértődni, nem érdekel.

2021. ápr. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek van okostelefonja, felteszel egy fake call alkalmazást.

Nekem is kellett párszor használni.

2021. ápr. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túlkomplikálni. Egyszerűen megmondod neki, hogy számodra nem elfogadható az, hogyha valaki nem friss képekkel van fent és így indítja a dolgot. De egyébként ha már megvolt a randi és eltelt X idő akkor édes mindegy.


De ezek a kamu kifogások számomra nagyon szánalmasak. Miért nem lehet őszintének lenni?

2021. ápr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs legközelebb. Ha tárgytalan, korrekt módon megmondod, megírod Neki, hogy más volt az elképzelésed, bocs, de ez így nem fog menni részedről. Ennyi.

Szerinted egyébként bevette, hogy még egy másik programod is lett hirtelen és ezt nem jelezted Neki előre? A mai okostelefonos internetes világban? Kevés olyan program jöhet közbe, ami mellett nem tennék fel kérdéseket. Ennyire ne nézd azért butának a másik embert. Ha találkozom valakivel és azt mondja, hogy bocs, de mégsem jó a másfél óra, mert közbejött valami, az csak akkor megy, ha már a találkozó előtt jelzi, hogy módosul a terv. Oda érve tiszta, hogy nem ez volt az elképzelése, nem engem várt, de ha ezt a gyenge kifogást előhozza, én mondom meg neki, hogy oké, akkor fusson, ne tartsuk fel egymást még 20 percig se.

2021. ápr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!