Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért akar mindenki fiatal pasit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki fiatal pasit?

Figyelt kérdés
19 vagyok, de egyáltalán nem értem hogy miért mindenki 16-24 korosztályra izgul, mármint a 30 éves férfi is fiatal, és van 40 es férfi is aki jól tartsa magát. Akkor miért nem a saját korosztályában keres mindenki, ha partnerről van szó, ha egyéjszakás kalandról. Én mindig is a velem egykorúakkhoz vonzódtam, de voltak olyan 30 férfiak akik nagyon vonzóak, akkor nem értem hogy kettő 30 as férfi miért nem jöhetne össze. Mindenki a fiatalokat akarja, mintha 30 után már a embereknek nem állna fel. Az lenne logikus ha mindenki a saját korának megfelelően találna magának párt, mégis egy 16 éves srác nem érti meg magát egy 32 evéssel, mert teljesen máshogy nőttek fel. Sohasem fogja tudni megérteni egy 32 éves ember azt hogy milyen problémái lehetnek egy mai 16 éves gyereknek.

2021. ápr. 27. 22:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%

Szemániás, szexfüggő emberekkel van tele a homi világ. Rengeteg lelki sérült van és sok komolyatalan ember. Addig ezzel nincs is baj, míg mindkét fél ezt akarja. Akkor van a probléma, amikor átbasszák és hitegetik a másikat.


Teljesen reálisan látod azt, hogy párkapcsolatban az azonos korosztályok fognak jól kijönni és együtt maradni. Én is mindig ezt írom, saját tapasztalatból is tudom és mások tapasztalatából is. Heteróknál is így van. Viszont szexkapcsolatoknál ez nem így megy. Szóval ott mindegy, hogy milyen korosztály. Hidd el, hogy sok felnőtt gyerek van egyébként. Találkoztam én már olyan 50 évessel is, aki kb 15 éves gyerek szintjén volt. Szóval vannak mentális bajok, dehát ez van.

2021. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%
Én pl azért, mert van ilyen alárendelt vágy, de úgy hogy nálam alacsonyabb fiatalabb és gyengébb uralkodik felettem, persze én binek mondanám magam, fiuval meg gyerekkorban voltam és ennyi, mondjuk nem is keresek partnert, de neha van kis fantaziam, de csak ahogy fent említettem és csak orál adás szájba élvezéssel, ameddig csak szeretné, vagy a nomet megdugna en meg leszopnam a nombol meg kinyalnam a spermat. Vagy akár több fiatalabb. Csak ez izgat így, idősebb végképp.
2021. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Örülök hogy nem csak én látom hogy itt probléma van. Én már lassan azt nem tudnám elképzelni hogy egy 16 éves sráccal jönnék össze, nem még hogy egy teljesen más generációval. Azért nem tudom elképzelni mert magából kiindulva nagyon nagyon sokat változtam azóta, már 1 éve ezelőtt teljesen más szinten voltam mint most, más véleményeim más elképzeléseim a életről stb..stb... Nem mondom hogy nem lehet olyan 15-16 éves srác aki szintúgy lássa a világot ahogy én most, viszont magamból kiindulva (hipotetikussan) ha össze jöhetnék a 15-16 éves énemmel drasztikus szakadék lenne köztünk olyanyira változtam meg a évek alatt. 16 éves sráccal még talán összejönnék, viszont ez a sráctol is függne. Ami azt illeti nem azt mondom hogy teljesen egyforma nézetekkel kébzelem el a párom, jó ha vannak más nézeteink itt inkább a megértésről lenne szó, könnyebben megérti egymást egy 19 éves srác 16 éves sráccal, mint 16(vagy19) éves srác egy 30 évessel.


A szexkapcsolatokkal kapcsolatban igazad lehet.

2021. ápr. 27. 22:58
 4/31 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen egyetértértek veled kérdező. Én 23 vagyok, de nekem is a velem egykorúak jönnek be.

20 év alattiak sokszor már komolytalanok hozzám, dugáson kívül nem nagyon lenne közös témánk, 30-40 felettiek pedig ugyan úgy más érdekli őket, már felépítették a karrierjüket, jo esetbe van félretett pénzük, volt is ebből már baj, hogy nem akartam magam meghivatni erre arra, kínosan érezném magam, sosem lenne egyenrangú kapcsolat.

Sok fiatal önállótlan, sokszor céltalan. És hát kanosak, faszhiányosak, sok a szűz, így bejön nekik hogy valaki foglalkozik velük, és mivel az idősek kevésbe válogatósak, így rájuk is hajtanak társkeresőn..

2021. ápr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
70%
Most vagy 19 éves. Majd ezt fogod érezni 5-6 év múlva is. Igazából jó úton haladsz, ha tényleg egy tartós párkapcsolatot akarsz, viszont ne hagyd magadat befolyásolni. Mert jól látod a párkapcsolat lényegét. Hasonló gondolkodású emberek vonzzák egymást. Azok pedig az azonos korosztályban találandók. +,- 2,3 év max. Nyilván lehetnek kivételek. De egy 30 évesnek köze nem lesz egy 20 éves mentalitáshoz, ahogyan fordítva sem. Más generáció, más mentalitás, más problémák, más nézetek. Ennyi.
2021. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%

Az én tapasztalatom éppen fordított, mmégpedíg az, hogy a fiatalok keresik az idösebbek társaságát. Mert a fiatal tapasztalatlan, az idösebb pedíg nem öreg, hanem tapasztalt. Igen, ez elsösorban az egyéjszakás "gyakorlás" kalandokra vonatkozik.

Az élettérsi viszonyt én is a kb. egykorúakkal tudom elképzelni.

Most pedíg elmeséltem pont annak az elenkezöjét is, mint ami velem van.

62 éves vagyok, 3 évvel ezelött egy akkor 35 éves szedett föl engem. Csinos volt, a szex pedíg örítöen jó volt vele. Ma is együtt vagyunk....

2021. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
72%
Itt párkapcsolatról volt szó. Nem fordított a tapasztalatod. Ahogyan mondtam, vannak mentális bajok. Elég súlyosak. Fiatalok körében is és idősek körében is. Nincs kivétel. Te szexkapcsolatba vagy gondolom. Ha meg párkapcsolatban, akkor meg tudjátok mindketten, hogy nem fog működni. 30 év generációs különbség az hatalmas. Szóval gondolom szexre kellettek egymásnak és annyi. Párkapcsolat az teljesen más.
2021. ápr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk is pont 27 év a korkülönbség, 5 éve vagyunk együtt. 19 volt, amikor megismertem.
2021. ápr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
66%
Meghát gondolom nincs is munakhelye annak a 30-as pasasnak, vagy jó szar. Stb. ;) Majd örököl egy keveset aztán annyi. Jaj, most nem bántásból, de annyi elmebeteg van. A pszichopaták és szociopaták elhitetnek bárkivel bármit. Úgy manipulálnak másokat, mint ahogyan egy átlag ember felkel az ágyból.
2021. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
72%

Értsük már meg, hogy az úgynevezett melegek egyik fele nem vonzódik a férfiassághoz, mint esztétikai kinézethez, öltözködéshez, karakteres arcélhez, rövid hajhoz, szőrösséghez, férfias kisugárzáshoz, magabiztos, domináns viselkedéshez. Ők csakis alkatilag izgulnak a férfiak testére. Azért melegek, mert nem a női homokóra alakra izgulnak, az számukra közömbös, mint egy darab fa. Ugyanakkor épp annyira taszítja őket a férfias megjelenés, mint heteró férfitársaikat. Ezért maradnak számításban kizárólag a fiatalok, akik még férfiatlanok. A 20+ éves szinte mind szakállas napjainkban: vagyis teljesen kizárt, hogy egyáltalán rájuk bírjanak nézni. Ezért tömegek vannak, akik kénytelenek állandóan 18-20 évesek közt bogarászni, mert annak a felnőtt testmérete már elég nagy ahhoz, hogy izgató legyen, viszont nem mutatja még a tesztoszteron romboló jegyeit: épp olyan finom arca van, mint egy nőnek. De egy nőnek 40-50 évesen is baba arca van, sőt törekszik is rá, hogy az maradjon, egy férfinak meg nagyon nem, pláne ha még rá is játszik. Mondjuk, amikor nem volt ez az újkeletű szakállaskodási őrület, a 18-20 évesekre való törekvés simán eloszolhatott a 18-30 évesek tartományában. Ezt a jelenlegi összetorlódást ennek a borbélyüzlet lobbinak köszönhetitek. Igen, egy 20 évesért hússzor annyi 40 éves ölni tudna. Zavar, eressz szakállat, meglásd, garantáltan el fognak tűnni mind. Mindenki el fog tűnni, aki helyes, aranyos srácokban érdekelt. Ők kizárólag akkor tudnak saját korosztállyal mit kezdeni, ha feminim, illetve MTF személyekről van szó, csak belőlük megint nagyon kevés van.


Röviden szólva nem a korosztállyal van a probléma, hanem azzal, hogy a melegek jelentős hányada nem férfiasságra vágyna, hanem valami férfi/nő közötti lényre. Persze ez megint egy olyan téma, amit illetően csúnyán a homokba dugta a fejét a melegtársadalmat és a melegség működését eluralt közgondolkodás.


A korkülönbségről pedig az jut eszembe, hogy férfi + nő esetében nem csak hogy szokványos a 10-15 év korkülönbség, hanem természetileg is úgy van az ember pszichológiája - fajtúlélés érdekében - szelektálva, hogy a női agy a nálánál idősebbnek kinéző (családeltartásra rátermett) személyekhez vonzódik, a férfi agy meg a nálánál fiatalabbnak kinéző (még szülni képes) nőkhöz. Ergo baromság, hogy a párkapcsolat az azonos évek meséi alatt szocializálódott emberek közt működik csak jól. Eleve nem arra vannak, hogy egymást minden téren értsék, arra van saját nembéli haveri körük külön-külön.

2021. ápr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!