Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy teljesen pasis, férfias,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy teljesen pasis, férfias, szőrös srác is lehet passzív?

Figyelt kérdés
Csak mert akikkel eddig megismerkedtem, mind vagy femininek voltak, vagy vékonyak, vagy mindenhol borotváltak, stb. Kezdem azt hinni, hogy olyan meleg srác, aki férfias és passzív nem létezik. Nem általánosítok, de szerintem ez így van.

2021. ápr. 30. 09:41
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy neten és társkeresőkön állítólag "hemzsegnek" a férfias meleg srácok, de ha már megismerkedik az ember velük, akkor kiderül, hogy mégsem az a helyzet. Mert az első két percben leesik, hogy nem úgy van, nőiesen jár, veti a fenekét, vékony hangon beszél, bu*isan gesztikulál, stb, amit a netes képekből nem nézett ki az ember. Már elegem van ebből, hogy tényleg nem lehet olyat találni, akit keresek.
2021. ápr. 30. 09:44
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
De van, én is olyan vagyok.
2021. ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Biztos létezik.


Én nem vagyok meleg, én hobby CD vagyok. Szeretek tangát, combfixet viselni. Szeretem ha lány (csak lány!) megdug/szopat straponnal. Szóval ezek alapján nem gondolnál férfiasnak.


Pedig külsőleg egy nagy darab, fiatal, jóképű, szakállas srác vagyok. Csak valahogy ez a fétisem :D Még csajszi nevem is van ilyenkor.


Szóval a külső és a vágyak két külön dolog.

2021. ápr. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan még nem voltam pasival, de a passzív szerep vonz és pont ilyen vagyok.

F27

2021. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, bár inkább uninak mondom magamat, de nekem lényegtelen a szerep. Ez sztereotípia. Tényleg sok ilyen van, de engem pl taszít kifejezetten a feminin jellem. Minimálisan még oké, de egyébként nem tetszik.
2021. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Több ilyen is lenne, csak a passzívak megtanulják, hogy a legtöbb aktív a lányos pasikat kedveli, ezért inkább elkezdenek szőrteleníteni, meg "cukiskodni", hogy növeljék az esélyeiket.
2021. ápr. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez gáz utolsó, ha van ilyen. Ha nem fogadnak el olyannak, amilyen vagyok, akkor mi az értelme. :D? Én biztos nem szőrtelenítenék senki kedvéért. Én sem várnám el senkitől.
2021. ápr. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kedvelem a férfias, határozott passzív embereket.

Ha még arcszőrzete vagy szemüvege is van, az maga a tökély..


Persze, csak kapcsolat, amiben el tudnék vele képzelni bármit..


52 f/a

2021. ápr. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak aktiv vagyok, és megbolondítanak, taszítanak a lányosan viselkedö passzív fiúk.

Miután én meleg vagyok, a fiúkat szeretem, nem pedíg azokat, akik lánynak öltöznek.

2021. ápr. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdezö. Szívemböl szóltál ezzel a kérdéseddel. Nekem is volt egy hasonló, ahol rendesen lehurrogtak engem, pedíg ezek szerint itt az élö példa, hogy igenis létezik ilyen probléma:


Keményfiúk, akik különben melegek és passzívak. Nekem meglepö, és nektek ?

2021. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!