Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lefeküdnétek olyan biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek olyan biszex férfival, akinek felesége/barátnője, esetleg gyerekei is vannak?

Figyelt kérdés

Feltételezve, hogy ezt biztosan tudjátok róla, belemennétek?


Elsősorban melegek válaszát várom, de nyugodtan írhatnak szintén biszex férfiak is.



2021. máj. 2. 15:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Kizárt.

bi

2021. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem, sőt! Megpróbálnám lebeszélni erről. K*rva gáz játszadozni a másikkal. Az ilyenek megérdemelnék, hogy rajtakapják őket. Ha már ennyire gyáva szakítani a párjával, akkor megérdemelné. :)
2021. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Igen, egyszer fordult elő, 36 éves volt a férfi, én pedig 22. Nem érzem magam rosszul miatta. Hetekig csak tervezgettük, hogy kinél, hol, mikor. Próbáltam lebeszélni magam róla, de nem ment. Úgy voltam vele, hogyha nem jön össze velem, akkor úgyis keresne mást. És nagyon jó pasi volt és élvezetes volt vele, szóval nem bántam meg végül. Nem voltam neki se az első, se az utolsó fiú, akivel csalta a feleségét, úgy hogy nem érdekel annyira.
2021. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Az első barátom nős, gyermekes volt. Sokáig gondolkodtam, hogy a camozáson kívül az élő szexet is bevállaljam-e vele? Aztán arra jutottam, hogy amit én adhatok neki, azt a feleségétől nem kaphatja meg, és amit én kapok tőle, azt nem a családjától vonom el. Tudom, hogy nagyon törődött velük. Tíz évig voltunk együtt. (Nem követendő példaként írtam le, minden eset más.)
2021. máj. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Persze.
2021. máj. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem, engem is csaltak már meg, rohadt egy szar dolog.

26 bi

2021. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

A 4-es nagyon jól gondolja. Ez nem "sima" megcsalás. Nem egy másik nőt akar, hanem egy olyan élményt amit a feleségétől nem kaphat meg - soha.

Ezzel nem mentegetni akarom a helyzetet csak nem fekete/fehér a dolog...

2021. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Persze... fekete/fehér a dolog. Ettől függetlenül játszik a családjával. Szerinted így fair? Ezt úgykéne elintézni, hogy pápá család és utána k*rhat fűvel-fával. Nempedig kihasználva a helyzetet. :D Gusztustalan, gerinctelen, nyomik.
2021. máj. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%
Kedves 7-es, nem mentegetni akarod a helyzetet de kozben pontosan azt csinalod! Azt allitod, hogy ha egy hazas ember ferfivel csalja a feleseget az nem is olyan felrelepes mint novel. Igazad van, meg gazabb. A 3-as es 4-es hozzaszolo is egy hozzad hasonlo gerinctelen fereg, szoval ne felj nem vagy egyedul a szelsoseges nezeteddel. Na ezek azok a pillanatok amikor szegyenlem, hogy egy vagyok kozuletek es olyan vagyok, mint ti. Ezek utan azt mondjuk, hogy a csalad az csalad:D azoknak a hozzaszoloknak akiknek a valasza az, hogy igen, agyba bujna egy csalados ferfivel szivbol kivanom, hogy kapjak rajta a sajat apjukat amint egy ferfivel hentereg...tenyleg jobbat es szebbet nem kivanhatok nektek:D aztan magyarazzatok el anyatoknak, hogy ez tok jo, nem tortent semmi rossz csak eppen olyant keresett amit nokent nem tudott o megadni...
2021. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem volt így egy pasim ő 39 volt én 19 és keresett valakit mert othon mar nemvolt sex tobb mint egy éve ugyhogy én megértettem őt. Időnként találkoztunk aztan lett egy kapcsolatom es ezert nemtalalkoztam vele tovabb.
2021. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!