Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tetszem neki, ha a messenger-ü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, ha a messenger-üzenetemre szívvel reagál?

Figyelt kérdés
Egy sráccal beszélgetek messengeren, akit az egyetemen ismertem meg. A véletlenen múlt, hogy volt közös óránk. Sokáig megszólítani sem mertem, végül ő törte meg a csendet. Ez még a jelenléti idején történt. Azóta interneten beszélgetünk, eléggé bejön a srác, szerintem részben sejti is.

2021. máj. 2. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. A pasim a haverjaival sokszor szívvel reagál az üzenetekre.
2021. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1: Először is rossz kategóriába jöttél, másodszor pedig az én szemszögemből: "Egy szép f@szra nem tudsz felizgulni? Ejj nem vagy normális"
2021. máj. 2. 21:42
 3/12 A kérdező kommentje:
#2-es hozzászólásommal egy már törölt válaszra reagáltam, nem a mostani 1-esre.
2021. máj. 2. 21:51
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem jelentene bármit egy szív reakció. Sokkal többet az, hogy miket mond. De hívd el, találkozzatok élőben is, ott sokkal több derülhet ki.
2021. máj. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Messengeren like jelet is lehet küldeni az üzenetekre sok egyéb emoji mellett. Én biztos nem reagálnék szivecskével ellenkező nemű személy üzenetére, hacsak nem vagyunk annyira jó baráti kapcsolatban. Szóval szerintem igenis jelent valamit, drukkolok hogy kisüljön valami a dologból :)
2021. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

#5


Első válaszoló vagyok. A párom a munkahelyén ismerkedett meg az egyik barátjával, majd elkezdtek messengeren beszélni sorozatokról, azokat szivezték egymásnak, majd elmentek együtt sörözni, a meghívást is szivezte, stb.

Itt inkább az a kérdés, hogy általánosságban mire rak szivecskét és miről szoktatok beszélgetni?

2021. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Én is szoktam szívvel reagálni üzenetekre, olyanoknak is akik nem tetszenek. Az az alapbeállítás a dupla koppintásnál, lehet azért használja csak. Mindenesetre ha sokat beszéltek akkor más jelnek is kell lennie, ez a legkevesebb.
2021. máj. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6: pl. nemrég elkezdtem játszani egy hangszeren (gitár) és kérdezte, mit tudok, én meg mondtam neki, hogy majd megmutatom. És erre.

Egyébként még hónapokkal ezelőtt elhívott sörözni, ha véget ér a korona dolog.

2021. máj. 3. 08:04
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor hajrá, lehet menni sörözni, gyorsan ki is derülhetnek a dolgok. ♥️
2021. máj. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most legyél bátor és kérdezd meg hogy él-e még a sörözés mert megnyitottak a teraszok. :D
2021. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!