Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi tesz jóvá/érdekessé egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tesz jóvá/érdekessé egy Tinder-profilt?

Figyelt kérdés

Hiába van több mint 50 match-em, alig tudok randiig eljutni.

Ha írok is, sokan lesz*rnak.

Jelenleg:

3 arckép, +1 kép a testemről ruhában, fej nélkül

Rövid leírás: melyik egyetemre járok, hobbik, melyik város


Ennyi.

Legyen több kép? Művészibb/profi fotóssal csinált képek? Esetleg adjak meg zenét?


Mit javítanál, hogy érdekesebb legyen és többen hajlandóak legyenek visszaírni?


(U.i.: verified vagyok, szóval ott a kis kék pipa)



2021. máj. 4. 00:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha van 50 matched, akkor nem a profiloddal van baj, hanem gondolom az írásbeli kommunikációd miatt nem tudsz randiig eljutni.
2021. máj. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Kockahas, utazós képek, kocsid/lakásod mutogatása.
2021. máj. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a tinder is sokaknak egó hízlalásra van. Mindenkit jobbra húznak mert kíváncsiak hogy őket hányan húzzák jobbra... közben valójában nem akarnak interakciót. igaz ha nagyon elszaporodnak az ilyen figurák akkor egymást meg magukat verik át...:D
2021. máj. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1%
Írj én vàlaszolok
2021. máj. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Az teszi érdekessé a tinder meg a hasonló társkereső profilokat ha elég szép és bizakodó adatokat adsz meg magadról. Olyat soha ne írj ki hogy jelenleg munkanélküli vagy meg esetlegesen a szülőkkel élsz mert akkor onnan lányokról ne is álmodozz. Írd ki inkább azt hogy vállalkozó vagy meg egyedül élsz és akkor az a társkeresésedet teljesen más világosításba fogja helyezni. Ezen én is gondolkozok hogy hazudok kicsit azért hogy felfigyeljenek majd rám a lányok. Tudtommal ezt kegyes hazugságnak hívják! ;)
2021. máj. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1%
Azt még hozzáírom hogy egy vállalkozó jól kereső pasitól aki egyedül él attól melyik lány nem akarna randit kérni és esetlegesen vele élni? Mondjuk válaszolni kéne a kérdésre de most én is kérdeztem egy keveset. :D
2021. máj. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
9%
6- szerinted egy lánynak kellene randit kérni?
2021. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem de egy lány nem mindenkinek a randijára menne el, aki minimálbérért dolgozik annak kisebb az esélye randira mint egy vállalkozónak aki havi 500 000 is kaphat. Amúgy a társkereső oldalakon nem a legkommunikatív emberek vannak fent akik arról híresek hogy lehet velük ismerkedni és randizni, de ez csak az én verzióm mert nekem nem sikerült. Legközelebb úgy regisztrálok fel rá ha még fel fogok valaha hogy vállalkozó vagyok és egyedül élek. Tavaly ott rontottam el hogy amikor regisztráltam akkor pont munkanélküli voltam és szülőkkel élek. Néha jobb kegyesen hazudni mint 100% ban őszintének lenni. ;)
2021. máj. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4%
De mondjuk ha a lányok udvarolnának sokkal egyszerűbb lenne társat keresni mivel egy férfi sokkal előbb mondana igent egy nőnek mint egy nő a férfinak. Tapasztalat nekem 6 év alatt 1 db nő sem mondott igazat, ha nő lennék 6 év alatt kitudja mennyi pasival együtt lettem volna. Lehet 1 db-al 6 évig ami a legjobb lett volna, vagy rövid lapcsolatok lettek volna de nem 0 az biztos!
2021. máj. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Legalább a kategóriát nézd már mielőtt spammelsz...
2021. máj. 7. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!