Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első passzív együttlétem, SOS!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első passzív együttlétem, SOS!?

Figyelt kérdés
Sziasztok, pénteken lesz az első passzív estém egy fiúval, mit egyek azon a napon, sokáig mossam magamat, ezt úgy gondolom, hogy kb hány dl vizet engedjek magamba, illetve hányszor csináljam ezt meg, ugye ez természetes leborotválom magamat. Ujjazzam előtte magamat hogy ne fájjon mikor behatol vagy bízzam rá, fájni fog az első alkalom, ha igen kb meddig? Mit ajánlanátok így az első alkalomra, eléggé félek, illetve egybe már várom is. Válaszokat előre is köszönöm:)
2021. máj. 5. 23:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha normális választ nem tudsz adni akkor ne is írj:) nagy az Isten állatkertje de kicsi a kerítés :)))
2021. máj. 5. 23:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2021. máj. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyan kérdésem lenne még hogy ha pl 6kor mosom ki magamat 8kor fekszünk le, az még hatásos? Vagy akkor már lehetnek anyagok a bélrendszeremben?
2021. máj. 6. 00:06
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Az a szervezetedtől függ hogy milyen gyors az anyagcseréd, de szerintem annyira nem vészes 2 óra, figyelj rá nagyon ne maradjon benned víz.
2021. máj. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
egyszerűbb ha aznap nem eszel... meg ha marad egy kis nutella akkor mi van? AZért van a koton nem? MI nem is mossuk ki mindig , hiszen úgy is csak a gumi lesz salakos...
2021. máj. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Nahát, meglepődtem, hogy valaki ajánlja a korábbi leírásomat. Ez most jól esett :)


Feltételezve, hogy a partnered egy értelmes és megértő srác, aki tényleg odafigyel rád és fontos, hogy élvezd is az együttlétet, nem fogja a farkával egyből berúgni az ajtót.


Sőt, én azt mondanám, hogy első alkalommal - főleg, ha még előtte senki sem izgatta a popsidat - ne is dugja beléd a farkát. Az a legfontosabb, hogy olyannyira élvezd az első alkalmat és ezzel egy olyan pozitív emlékként maradjon meg benned, hogy te magad kívánd a folytatást. Érd be egy, de nagyon maximum két ujjával.


És akkor a technikai részletek az előkészülethez:

1) Feltételezvén, hogy csak egy menetről lesz szó, elég lesz a gyors beöntés közvetlenül a szex előtt; nem kell mélyet csinálni. Azt az említett linken leírtam, hogy milyen eszközök kellenek hozzá és hogyan érdemes csinálni a tapasztalataim alapján. A lényeg, hogy a végbél utolsó szakasza tiszta legyen.

2) A te tested, te döntöd el, kinek engeded meg azt, hogy játsszon vele! De egyben a te felelősséged is, hogy vigyázz rá - óvszer mindig legyen nálad, és mindig használjátok is! Ha csak ujjazásról lesz szó, kipróbálhatjátok a gyógyszertárban kapható, maximum 100 Ft/pár áron kapható latex orvosi kesztyűt is.

3) Hasonlóan az óvszerhez a síkosító is kötelező! Jó a sima vízbázisú síkosító is, de lehet kapni kifejezetten anális használatra szánt szilikon alapú síkosítót is, ami tartósabb (de nem használható együtt a gyógyszertári gumikesztyűvel).

4) Baleset anális játszadozás során bármikor történhet. Lehet kapni szexshopban PVC lepedőt, amit az ágyra teríthetsz, de ha csak egy sima törölközőt teszel magad alá, az is jó. A lényeg az, hogy biztonságban érezd magad és ne aggódj azon, hogy valami rosszul sül el. Fontos, hogy nyugodt és ellazult legyél. Ha értelmes sráccal hozott össze a sors, ő is tudja ezt, szóval ha lesz is valami, ne szégyelld magad miatta!


Végül pedig az én javaslataim:

- Ez a játék az élvezetről szól, nem a fájdalomról. Ha fáj vagy kellemetlen, akkor álljatok le a próbálkozással. Tartsatok kis szünetet, izgasson fel jobban, majd tegyetek még egy kísérletet.

- Teremtsetek meg mindent ahhoz, hogy ellazultnak és nyugodtnak érezd magad! Fontos a környezet, a hőmérséklet, a fények, az illatok. És ahogy fentebb is írtam, tégy meg mindent azért, hogy ne kelljen attól aggódnod, hogy baleset történik!

- Első alkalommal az a fontos, hogy azt elérje a partnered, hogy vágyj a folytatásra és te magad akard a következő alkalmat. Mint mondtam, elsőre egy vagy nagyon maximum két ujj elég. Dugja beléd és csak izgassa a farkadat. Próbáld meg az ujját nem megszorítani. Később elkezdhet az ujjával masszírozni belül. Aztán ki lehet próbálni, hogy milyen érzés az, amikor finoman és lassan ki-be mozgatja az ujjait. És ennyi szerintem elsőre elég.

- Esetleg, ha kísérletező kedvedben vagy, ajánlom, hogy ezeket az intim játékokat szerezd be és próbáljátok ki:

[link]

[link]

[link]

Nagyon jól megfűszerezi az első alkalmat :)

2021. máj. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Majd írj provit hogy ment
2021. máj. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!