Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak, ha a többszázad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a többszázadik partnerem után se találtam meg az igazit?

Figyelt kérdés
Alapvetően úgy vagyok vele, hogy legyen először szex, aztán ha szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor lehet több is. Ez azonban sose jött össze.
2021. máj. 8. 13:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

"Alapvetően úgy vagyok vele, hogy legyen először szex, aztán ha szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor lehet több is."


Lehet ez a taktika a rossz és változtatni kéne rajta? (Igen.)

2021. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Fordított sorrendben talán sikerülne. Az emberek nagy része ha kapcsolatot keres akkor nem a szexxel kezdi hanem az ismerkedéssel.
2021. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Én sosem szex alapján döntök. Nekem az első az, hogy jól kijöjjek a csajjal és legyünk kb egy hullámhosszon. Nem hiszem, hogy egy egynemű kapcsolatban ez máshogy működne.
2021. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Már ott kezdődik a baj ha a nemi szervét akarod előszőr megismerni 🤦
2021. máj. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
a több ezredik után matematikailag már nagyobb esélyed lesz ! Hajrá!
2021. máj. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha már meghúztak akkor mit vársz? Eljegyzési gyűrűt? Komoly kapcsolatot keresek és közben dugsz csak. Ideje lenne előbb saját magadban szétnézned, hogy mi is lehet a gond.
2021. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Napi troll kérdésünk is megérkezett. Köszönjük! 😁
2021. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk pont fordítva szoktam. Először érzelmi alap stb, (és nem csak annyi, hogy hú de tetszik a szempillája vagy mit tudom én, hanem mind a ketten érzünk egymás iránt), és aztán lehet szó többről, de nem a második napon. Így megkíméled magad attól, hogy végigkeféld a fél világot, és hidd el, ezzel a taktikával nem is az "egyéjszakások" kategóriából fogsz válogatni, akiknek csak az kell, hanem lesz esélyed komolyabbra is.
2021. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára nem vagy elég érdekes egyén ahhoz képest amit elvársz.
2021. máj. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#9

Nem tudom ezt miért írod, nekem egy csomószor megfelelt volna a másik.

2021. máj. 9. 10:43
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!