Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek, ha úgy kívánom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy kívánom a kukit, hogy bolondulok meg, már nem bírok magammal?

Figyelt kérdés
Nagyon rég nem voltam senkivel és úgy hiányzik a szex és a férfi test, hogy nem bírok semmi másra gondolni egész nap. Csak verem a farkam, és még éjjel is csak szexről álmodok már hetek óta. Senki nem akar már összejönni velem, mert meghíztam és már annyira rossz egyedül, hogy nem tudok szexelni hogy vége mindennek. Ennyire nem voltam soha kiéhezve, mit tudjak tenni? Ujjazom magam és verem egész nap, de semmi haszna, mert fél óra múlva megint kanos vagyok. Elegem van az egészből.

2021. máj. 9. 20:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
Balta
2021. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Például kezdésnek fogyj le 🤷‍♂️
2021. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A sport jó a feszültség levezetésére. Meg ismerkedj, valaki úgyis lesz.
2021. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Sportnak ugyanaz a hatása, mint a szexnek. Endorfin termelés. Máris jobban fogod érezni magadat. Illetve kivered, aztán annyi.
2021. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Ja és az is lehet, hogy szexfüggő vagy. Talán ideje volna ellátogatni pszichológushoz. Mert ez sem normális, akármennyire is annak tekinti valaki. Akinek egész nap ekörül forog az élete, az kezelésre szorul.
2021. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#5 A szomorú igazság az, hogy igaza van az ötöskének. Egy éve szenvedek nagyon és napról-napra rosszabb a helyzet. Már a munkámat sem tudom elvégezni. Mondjuk én heteró vagyok de ez mindegy. Nőt nem akarok, mert nem bírom elviselni őket magam mellett. Kurvázni meg hát nyilván nem fogok. Valami köztes megoldást kell találjak.
2021. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem mindig van ez, csak pár hete már folyamatosan. Kívánom a pasikat, de inkább már nem is ismerkedek, úgyis fölösleges. Mindenki csak a jó pasikat veszi komolyan, én már nem írogatok, mert sz*rok az egészre. Halnék meg inkább. Úgy se tudnék már meggyőzni senkit kapcsolatra, vagy hogy dugjunk, már én is undorodom magamtól.
2021. máj. 9. 21:11
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Sport nagyon sokat segít. Magányt is eltünteti hosszú távon. Legalábbis fele annyit sem fogsz azzal foglalkozni, mert dúl az endorfin termelés. Csak ugye ezért sokkal többet meg kell szenvedni. Dehát nem kell mindig a könnyebbik utat választani a boldogsághoz. Én előbb elmegyek egyet futni, vagy otthon edzek, minthogy keféljek egy idegennel. Természetesen mindenkinek magánügye, hogy mit csinál az életével.
2021. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológust nagyon javaslom kedves kérdező! Ezt segítségképp írom. Főleg, ha még azon is gondolkodsz, hogy ne élj. Nincs ebben semmi szégyellni való és abban sincs, ha segítséget kérsz. De inkább kérj, minthogy magadban őrlődsz a semmiért.
2021. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ilyen elcseszettek mint a melegek "nemzete" (bocs mindenkinek srácok) nincs az egész világon, mindegyik siet, mindenkinek csak a jófajta kuki kell, senki nem akar beszélgetni, ismerkedni, az összes komolytalan egytől egyig. Pont leszarom már az összeset. Ezekkel nincs mit ismerkedni. Könyörögni nyilván nem fogok, ha megzavarodok se.
2021. máj. 9. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!