Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért csak olyan melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak olyan melegek találnak meg akinél vagy az derül ki hogy barátnője,felesége van vagy pedig hazudik a korával kapcsolatban,miért vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
2021. máj. 9. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szerencsétlen, csak pesszimista kedves kérdező. :) Kukába az ilyenekkel. Letiltod, kitörlöd, és p*csába. Legalább leszűröd, hogy nem lehetett volna semmi komoly köztetek. Hazugsággal indítani egy kapcsolatot baromság egybként is, szóval a saját szegénységi bizonyítványa. Ne agyalj ennyit ezen, csak fosd le az ilyen embereket. Majd rád talál a "szerencse", ami valójában nem létezik. Kitartani kell, tanulni, tapasztalni. Keress tovább!
2021. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz,már pesszimista vagyok,de mert olyan "kilátástalan" a helyzet,hogy normális pasit szerezzek magamnak.
2021. máj. 9. 22:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem kilátástalan, csak ne ragadj le ebben a negatív spirálban. Vannak és voltak is mindig idióták, kamusok. Ki kell zárni a fejedből és kész. Persze, hogy szar érzés, teljesen normális, de ilyenkor inkább mondd azt magadnak, hogy legalább kiderült előre és nem ért akkora pofára esés. Majd lesz jobb is. Nem koronázza siker az összes erőfeszítésünket. :) Ebből tanulunk. Csak ne add fel.
2021. máj. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy,köszönöm, és jól esik.
2021. máj. 9. 22:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, nincs mit. :)
2021. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert mások ilyenek, ne te érezd magad rosszul! Persze sokkoló, amikor erre rájön az ember, de az ember nem csak a más kárán, hanem a magáén is tanul. már tudod, hogy van ilyen, és annál értékesebb lesz neked az, akivel majd egymásra találtok. (És ne feledd, ha nem keresel, garantáltan nem találsz!)

Mivel a jelöltek száma véges, az ejtett pasik növelik a rátalálás valószínűségét. :)

2021. máj. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Ott kezdődne a dolog, hogy kapcsolatra nem "pasit" keresek, hanem társat.

Nálam a pasi szó azonnali zárás, mindenkivel.

2021. máj. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy szerencsétlen és ne add fel!

Hasonló tapasztalataim voltak nekem is,már màr ott tartottam,hogy feladom mikor rámralált az igaz mindent elsöprő szerelem!

Már mindjàrt 3éve

2021. máj. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert ilyenekkel van tele a net. Ott arctalanul lehet kamuzni bármit is. A komolyabban keresők már nem nagyon maradtak, nincsen rá erejük, idejük, kitartásuk, hogy a sok sz@rházin átküszködve találjanak Valakit....
2021. máj. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet hogy te is ilyen vagy?

Kinn van a fotód, vállalod magad?

Szerintem nem, így ne csodálkozz.

2021. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!