Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol érdemes most ismerkedni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes most ismerkedni, ha nem egyből szexelni akarok?

Figyelt kérdés
Nem társkeresőre gondolok, hanem fizikális helyre, kezdő srácként. Akár lehet aznap is szex, de pl Magnum túl hard még nekem.

2021. máj. 19. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor ezt kérlek gondold át újra. Nem szexcéllal akarsz ismerkedni, de közben mégis, mert nem gond ha aznap van szex, csak ne 2 perc után adja a kezedbe a farkát, hanem egy 1 óra múlva? Szóval ezt gondold akkor át újra.
2021. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan erre gondoltam. Egy bárra, szórakozóhelyre gondoltam vagy ilyesmire.
2021. máj. 19. 14:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló úgy értette, hogy kicsit összeférhetetlen a mondatod. Mivel egyből szexelni akarsz, csak nem rögtön, hanem kevés idő után. Kicsit félre érthető a kérdés. Egyébként meg szerintem találsz bárhol. Mindegyik melegbár tele van szexmániásakkal, szóval hajrá.
2021. máj. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik platformon tálálkoztok még 1 órát beszélgettek és mehet a móka.
2021. máj. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Melyik melegbár ajánlható Budapesten kb 30 évesnek? Oda egyedül is érdemes lemenni?
2021. máj. 19. 15:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz szexelni akkor sehol! A világon mindenki dugni akar azonnal. Férfiak, nők. De a vírusos időkben nem kell fölöslegesen kockáztatni, ha úgysem akarsz szexelni.
2021. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz egyedül bármelyik melegbárba, nem fog senki megerőszakolni. Sőt a Magunmban sem, meg más meleg szaunában, szexmoziban sem.
2021. máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ok, hogy nem erőszakolnak meg, csak nem néznek hülyének egyedül ücsörgök,
2021. máj. 19. 16:01
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Csak en vagyok olyan “prud” ,hogy elso alkalommal a szex fel sem merul bennem? Kedves kerdezo benned semmi tartas nincs:D de ne felj boven terem neked baber, ilyen emberekkel van tele minden szorakozohely (aki meg komolyan ismerkedne teszem azt meg szeretne ismerni a masikat, az meg mar inkabb otthon marad)
2021. máj. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem kell napokig egyedül ülnöd ott!
2021. máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!