Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki visszaél más képeivel az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki visszaél más képeivel az mit élvez benne?

Figyelt kérdés
Több barátom képével és adataival is éltek vissza, de van egy akinek többször is. Azon tanakodtunk ebben mi az élvezet? Szerintetek mi motiválja aki ezt teszi? Mi öröme lehet ebben? Engem amúgy eskü ijeszt, hogy ilyen emberek léteznek...

2021. máj. 27. 16:20
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Azért ezt érdekes látni amit írtok, hogy még a végén az áldozat a hibás. Nem semmi. Az érvek is tetszenek. Gondolom 40 felettiek írnak olyat hogy nem küldenek képet, mert ma fiatalként sajnos/nem sajnos az ilyen képek alapok.
2021. máj. 27. 16:43
 12/20 anonim ***** válasza:
80%
A How to get away with Murder egyik részében volt olyan, hogy egy férfit egy küldött pénisz fotó + háttérben a tapéta alapján tudtak beazonosítani. :D Szerintetek viszont teljesen veszélytelen a dolog. Mert azért nem. Én kint vagyok arcképpel társkeresőn, meg normális ruhás képpel, felőlem nyugodtan "visszaélhetnek" azokkal, mert az ismerőseim közül a fontosak már úgy is tudják, hogy meleg vagyok, a többiek meg nem érdekelnek. Meztelen képet meg farkat viszont nem küldök többet, mindenkinek azt írom aki tetszik és kéri, hogyha kíváncsi rá, nézze meg élőben. :D
2021. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Hatalommal él vissza, azzal, hogy zsarolhatóvá váltál. Egy olyan fiúnál, akiről nem tudják, ez nagyon nagy teher és adu a másik kezében. Na meg ha történt valami megcsalás vagy hasonló, és a másiknak van rólad képe, akkor meg az elégtétel hajtja, hogy te is szenvedj, ne csak ő.

És nem, nem vagyok 40,inkább a fele.

2021. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én messengeres csoportban maszti videókat cserélgettem (arc nélkül, álprofillal) és egy csávó lementette őket, és visszaküldte nekem. Gondolom imponálásnak tartotta...

Hát vannak betegek és azóta csak snapen masztizok mással.

19/f

2021. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

#14

Mondjuk nekem egy ilyen után lehet egy darabig snap maszti se lenne izgató, de kinek mi.

2021. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

#15,

Nem mondtam, hogy nem ment el a kedvem tőle. Egy fél évig felhagytam mindenféle meleg dologgal, de aztán visszatértem a snapen. De teljesen igazad van.

2021. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nos, erre élő példa vagyok. Volt egy barátom, akiért sok mindent megtettem volna. Csak annyi hiba csúszott a rendszerbe, hogy egy bántalmazó férfiba ütköztem bele. Sokáig nem vettem észre, mert értett ahhoz, hogy megbízzak benne gyökerestől. Az első naptól fogva mindent előre kitervelt. Azután indult a manipulálás, megalázás, azután megint a szép szavak, törődés stb... mint egy körforgás. Nem tudtam, hogy mi van. Nem értettem, hogy kit szeretek pontosan és miért érdemlek ilyen bánásmódot, de elhitette velem, hogy ezt érdemlem és más is ezt csinálná velem vagy még rosszabbat. Fiatal voltam akkor, barátok nélkül. Családomnak sem mertem erről beszélni, de mindvégig küldöznöm kellett neki a képeket/ videókat vagy különben érzelmileg zsarolt volna és azt hittem elhagyna. Nagyon akartam, hogy szeretve legyek, ezért küzdöttem. Soha nem kaptam akkoriban akkora szeretetbombát és akkora toxikus bántást egyszerre, de el voltam vakulva.

Szóval, kikészültem a legvégén. Szerencsére megcsalt, különben még mindig vele szenvednék. Akkor döbbentem rá, hogy tényleg nem szeret engem csak használt.

Piszok nehéz ilyen embertől elmenekülni. Csak az tudja igazán megérteni, aki közelebbről ismer(t) ilyen embert. És csak az tud igazán ítéletet mondani efelett, aki érti a pszichológiáját az egész folyamatnak. Nyugodtan lehülyézhet akárki, én tényleg őszintén bíztam benne és senki másra nem volt szükségem (amíg be nem vallottam magamnak, hogy ő nem ő...és segítséget is mertem kérni).

Igen. Fel lett jelentve, de érdekes módon nem történt semmi eljárás ez ellen. Nem is érdekel már. Sok mindent megtapasztaltam, mégis nem érzem jogosnak. Ha van sors, akkor ez mind elkerülhetetlen volt.

Csak azt kérem az empatikus vagy kevésbé empatikus embertársakat, hogy ne hibáztassátok az áldozatokat. Tudom, hogy mit érez ilyenkor egy áldozat, különösen, ha még nem lábalt ki a nyomorából és ezeket olvassa. Ne mélyítsétek a sebeiket, épp elég megalázást szenvedtünk el. Köszönöm a megértéseiteket!

2021. máj. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

17#es vagyok. A lényegre nem válaszoltam:

Mit élvez benne? A hatalmat élvezi mindig. Terapeutám szerint "agyi orgazmust" él meg és mindig erre törekszik, hogy megszerezze újra ezt az érzést. De mindig durvább és durvább dolgokat végez el, mert egyszer már csak kevés lesz neki az "enyhe" bántalmazás módjai. Ja, és valahol bosszú is, mert az elhagyatottságot gyűlöli, különösen, ha hasznos volt neki valaki.

2021. máj. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Mi az hogy nem volt következmény? Mert? Feljelentetted… bizonyítható… botrány. Mire kapnak ezek fizetést?
2021. máj. 28. 13:19
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
A bűn ez eleve izgató és hogy "hőstettet"hajt végre.
2023. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!