Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 1000 pasival szexeltem eddig,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1000 pasival szexeltem eddig, kb. Ez ma elítélendő?

Figyelt kérdés

Gondolom, hogy sokan kételkednek ebben, mások, akik ismernek tudják, hogy így van, de sokan itt még a meleg életet kezdenék pár kérdéssel.


Még egy fontos dolog: Ilyen érzelmes párkapcsolat, meg komoly társ, meg hasonló nyálas, romantikus félős dolgokban én nem hiszek. Érzelem nincs bennem a felé, akivel éppen szexelek, de nem is igénylem.


Ilyen, hogy szerelem, azt sem tudom mi az. De, higyjétek el mások sem érzelmeskednek, a megfelelő helyeken, ahol testi kapcsolatot létesítünk.

Lehet, hogy van aki elítél az eddigi sok partner miatt, ezt nem tudhatom.



2021. máj. 30. 20:40
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
97%
Nem ismerünk.
2021. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 Noren1989 ***** válasza:
100%

Kizàrólag vasàrnaponként ítéljük el az "ilyen sràcokat".


Hétfőn az 1000nullàzódik!!

2021. máj. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%
Te dolgod. Viseld az összes következményét és akkor hajrá
2021. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2021. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:

3@. Milyen következményét? Nézd, azelőtt vidéken amikor laktam, a szexuális életem egyenló volt a 0-val. Szinte havonta, ha összejött egy kósza oral, de még az sem. Na, itt kezdtem a számolást, hogy hány pasival voltam eddig.

Amikor felköltöztem Bp-re, itt 1 nap több hapival voltam, mint vidéken 3 év alatt!


De, én sem tudtam ám, hogy megy itt a dolog, először csak ténferegtem a körúton, azt sem tudtam hova kellene menni, pontosan, mi a passzív, aktív, biszex vagy éppen a travi.

Szerencsére ajánlottak pár helyet...elmentem, de nem sokat bíztam benne, ott meg kellemesen csalódtam, ráébredtem, hogy mit is akarok, mit szeretek és nagyon jókat szexelek.

2021. máj. 30. 20:58
 6/60 anonim ***** válasza:
100%
Azt a következményét, ha emiatt rossz szemmel néznek rad, lek.rvaznak, nem akarnak veled beszélni stb. Valószínűleg kellően ismert vagy akkor a meleg világban, hogy később ez visszaüssön. Valóban nem kimondottan egészséges, ez inkább tűnik szexfuggosegnek, de ha neked így jó, akkor csináld, csak mondom, vállald a következményeit is.
2021. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem (ha igaz is lenne), nagyon szánalmas, ha bárki is számolja. Mire jó ez? Dicsekedni? Egyszerű ku.vaság...
2021. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
100%
Véleményt kérsz, itt van: Kit érdekel
2021. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:

7@. Megértem a furcsállódásod. Ezt már leírtam másutt, hogyan is történt ez a kezdetektől ez a számolás, számolási kényszer.


Vidéken kezdődött, ugymond a sexpartner, sex hiánya miatt. Ott ha voltam nagyon ritkán hapival, ott kezdtem el számolni. Amikor felköltöztem, itt meg folytattam. Minden egyes nap itt amikor szexelek hapikkal,a nap végén, (vagyis az már reggel felé hajnalban, többnyire....), amikor megyek haza hozzáadtam mindig az összeshez.


Már régen abba akartam hagyni a számolást,de mindig mindig önkéntelenül is hozzáadtam, hogy aznap hány pasival voltam.

Na ez pontosan, olyan 800 pasiig ment, utána már nem számoltam én sem, de így kb. 1000 pasival szexeltem eddig.

2021. máj. 30. 21:17
 10/60 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít, hogy mi mit mondunk? A véleményünk után változtatni fogsz a szokásaidon?
2021. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!