Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mást is zavar, hogy mindenki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is zavar, hogy mindenki tini srácokat akar? Nem nevetséges ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

2021. jún. 3. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Engem az zavar jobban hogy 90%-ban 40 felettiek találnak be amikor én a saját korosztályomat keresem (kb. 20-35 között)

27f

2021. jún. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Meg kéne borotválkozni apukáim, és akkor a meleg társadalom semmibe nézett másik fele is el tudna mozdulni a 17-19 évesekről a 20-40 irányába.


Mert nem mindenki ezekhez a reformkorból elővakart bajszos-körszakállas-tüskésnyakú képződményekhez vonzódik.

2021. jún. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek a második válaszolóval!
2021. jún. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

2.nél a pont.


Nem azért, mindenkinek joga van úgy kinézni ahogy jól érzi magát és ezért nem cseszegetheti senki. De nekem is jogom van nem vonzódni Kossuth Lajoshoz, és kortársaihoz szexuálisan.

2021. jún. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Mást is zavar hogy felnőtt emberek azon hisztiznek hogy azért nem találnak párt mert szerinte a korabelieknek a tinik kellenek csak holott ez nem igaz? :)
2021. jún. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy régi mese a három bölcs tanácsról, ami kell a boldogsághoz. A második így szólt: "ki mit szeret, szép az annak."


50 éves vagyok, körszakállas. A fiatalok jönnek be. Nem érdekelnek a korombeliek sem szexuálisan, sem emberileg a hordozott szellemi-lelki nyűgjeik, "megcsontosodásuk" miatt. (Lehet, hogy pszichoszexuális fejlődésem megrekedt egy ponton, de nem ez a téma most :) )

Nem szoktam rástartolni a kislegényekre, nem szoktam nyomulni, nagyon jól viselem a koromat és ebből fakadóan nem is zavar pszichésen, hogy nem jövök be mindenkinek :) jegyzem meg, ezt nem is szeretném.


ugyanakkor

zavar, ha a fiatalok nem értik meg, hogy a szépség szép marad egy 50 évesnek is, és a vágy sem szűnik meg 40 évesen, mint ahogy a valakihez tartozás vágya sem;

zavar, ha a korombeliek gatyavadász vén kujonként minden fiatalra rácuppannak, mert azt hiszik, ha mélyre merítik a hálót, nagyobb eséllyel kifogják az aranyhalat, és összejöhet valami arra az éjszakára is, vagy legalább egy kis flörttel (vagyis azzal, amit annak hisznek) még elhitetik magukkal magukról, hogy igazy férfyak (két ipszilonnal), miközben ezen éjszakákon sikeresen kiégett és megcsömörlött, öreglelkű z.bit csinálnak a meleg fiatalokból;

zavar, ha - mint az ötös hozzászóló rámutatott - kortól függetlenül a pasik a saját sikertelenségüket azzal magyarázzák, mindig másban keresve a hibát, vagy mást felelőssé tevően, hogy a neki kellő pasik csak a fiatalokra/soványakra/szép arcúakra/kék szeműekre/szőke hajúakra/stb. buknak, vagy hogy az ilyeneket az ilyenekre bukó vén kéjencek elhalásszák az orruk elől... ...holott már ebben a más-hibáztatásban és külsőség-előítéletes hozzáálláson is látszik, hogy maguk sem készek egy komoly párkapcsolatra, csak d.ugni akarnak, s míg maguknak vindikálják a jogot, hogy olyanra párra vágyjanak ehhez, amilyenre vágynak, másoktól ezt elvitatják, vagy pálcát törnek afölött, aki szintén erre vágyik...


A kérdésre válaszolva: szerintem egyáltalán nem nevetséges. A szép szép, s mindenkinek joga van abban megtalálni a szépséget, amiben számára megmutatkozik. Legyen ez szexuális orientáció, perverzió vagy fétis, vagy lelki defektus...

...mindaddig rendben van ez teljesen, míg nem bűncselekményről beszélünk, és teljes egyetértésen alapul a dolog.


Nevetségesnek azt érzem, ha valaki nevetségesnek vagy szánalmasnak tartja, hogy más is szeretne jogot/lehetőséget magának arra, amire az ítélkező személy :)

2021. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A 6-os válaszoló tökéletes és pontos képet festett a mai állapotokról és arról, ki hogy és miért vadászik arra, akire.


52 éves vagyok, nem arcszőrzetes, sosem voltam.És sosem akartam csak sima arcú párt magamnak.Párt, igen, nem alkalmi összeugrást. Két párom sima arcú volt,de érdekes véletlen során pont egy borostás,körszakállas srác volt a legnagyobb szerelmem - eddig. Nem azt néztem, hogy néz ki,senkinél. Egyébként én sem kedvelem a korosztályomat, mert többsége kiégett, vagy élvhajhász, illetve megkeseredett, ezért hajszolja az alkalmi kielégülést.

Viszont tiniket sem tudnék elképzelni magam mellett, még alkalmira sem.


Igazából a 28 és 40 közötti korosztály ,aki bejön, ezzel a csúnya szóval.Eddigi párjaim 23 és 38 között voltak és minden esetben ők kezdeményezték az ismerkedést.


Magam is találkoztam ismerkedés során - utóbbi másfél évben - olyan fiatallal, akinek érdekes felfogása volt, de gondolom, lelkileg úgy jártak, ahogyan a 6-os is leírta. Gyors numera, alázás, erőszakoskodás.

És amikor szembeülnek azzal, hogy kedvesek velük, figyelmesek, beszélgetnek és nem teperik le őket, akkor nem tudnak mit kezdeni a helyzettel.


Szomorú voltam, mikor beszéltem olyannal, akiről nem is hittem volna, amit elmesélt, vagy olyan igényeket akart, amit lelkileg képtelen lettem volna megtenni neki, vele.

És bizony volt, aki elmesélte, hogy idősebb férfi "avatta fel", és nem úgy, ahogy jó lett volna.


Nem is csodálom, hogy minket, 40 - 50 felettieket elkönyvelnek linknek, megrontónak, élvhajhásznak.

Még ha sok köztünk aki tényleg kapcsolatot szeretne, és nem biodíszletet az életébe, akibe üríthet.


52 F

2021. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!