Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Szoktatok női énekese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Szoktatok női énekeseket hallgatni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 5. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ariana Grande
2021. jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Én nem igazán, de férfit sem, csak electrohouset hallgatok
2021. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, viszont nekem nem lehetne be kategorizálni a zenei stílusom, halgatok nőket, férfiakat, énekeseket, reppereket, elektronikus zenét, indi zenét, pop zenét, néha kicsit rockosabb zenét is, halgatok bandákat is. Teljesen a hangulatomtól függ mit hallgatok éppen. Női előadók közül halgatom: Lana Del Reyt, Billie Eilisht, Ariana Grandet, Cardi B, Halsey, Selena Gomez (régebbi zenéit).

Férfi előadók közül: Eminem, G-Eazy, Imagine Dragons, Harry Styles, Bruno Mars, The Weeknd, Nirvana, Two feet, XXXTentacion, Lil Peep, Charlie Puth. Ezek csak azok az előadók akiktől több zenét hallgatok, ezen kívül van még sok zene amit nagyon szertek, de olyan előadó készítette akinek csak 1 max 2 zenéje tetszik, így nem említem, de amúgy főleg melankolikus zenét szoktam hallgatni a idő kb 60%-ban nem mintha szomorú lennék csak szeretem. Amúgy miért érdekel? Tán a sztereotípiák miatt vagy kíváncsi?

2021. jún. 6. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lassmich ***** válasza:
100%
Miért, a heteró férfiak nem hallgatnak férfi énekeseket? Lemaradtam valamiről?
2021. jún. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne hallgatnák? xD Egyformán hallgatok női és férfi énekeseket is.
2021. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon szeretem a női és a férfi énekeseket is.
2021. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi köze a két dolognak egymáshoz.
2021. jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!