Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akkor most mi van? (Többi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mi van? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ma tudtam meg hogy elfogadták az új törvényjavaslatot (az LMBTQ-sat)

Nem tudjátok hogy mivel jár az ha valaki megszegi ezeket a törvényeket?

Itt egy részlet az index cikkéből:A MOST ELFOGADOTT JOGSZABÁLY A 2013-AS OROSZ SZABÁLYOZÁSHOZ HASONLÓ: AZ LMBTQI-KÖZÖSSÉGGEL SZEMBENI GYŰLÖLETKELTÉSEN ÉS USZÍTÁSON KÍVÜL LEHETETLENNÉ TESZI A MELEGSÉGGEL, TRANSZNEMŰSÉGGEL KAPCSOLATOS TUDOMÁNYOS PÁRBESZÉDET ÉS FELVILÁGOSÍTÓ MUNKÁT IS.


Itt a link a cikkhez: [link]



2021. jún. 16. 19:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

Egyelőre még semmit sem lehet tudni ezzel kapcsolatban, de ez az egész már nevetségesen hihetetlen. Nem gondoltam volna, hogy megteszik.

Jelenleg az Európai Bizottság vizsgálja az esetet. Németország és az Amerikai Egyesült Államok is elítélte. Tüntetnek, hogy a köztársasági elnök ne fogadja el. Az UEFA részben emiatt bírságot fontolgat. Úgyhogy van még remény.

2021. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
7%
1 Te tényleg ilyen naiv vagy?
2021. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért? :D
2021. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
10%
"Úgyhogy van még remény."
2021. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
5 ugye nem magadat tartod normális embernek?
2021. jún. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
15%
Erősen túlzó a cikk - de hát az olvasottabb hírpoltálok a clickbailt-ra úsznak rá. Minden további nélkül mehet a tudományos párbeszéd - 18 év felettiek részvételével. S a felvilágosítás is - 18 év felettieknek. Ami nem mehet "érzékenyítő" meg "fogadd el magad" kampány a 18 év alattiaknak.
2021. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
13%
Kevered Gizikét a gőzekével, meg az index hülyeségeivel! Semmilyen törvény nem tilt tudományos vitákat! A propagandát akarja kizárni az iskolákból!
2021. jún. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 kovpet ***** válasza:
73%

"a felvilágosítás is - 18 év felettieknek"


Igen, az hasznos.

2021. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
18%

Lepontozhatjátok azokat, akik az igazat mondják a törvényről... Ezzel is csak azt bizonyítjátok, hogy tájékozatlanok vagytok, vagy a rosszabb, hogy hergelni akartok!

MUTASSÁTOK MEG AZT A RÉSZT, AMELYIK A MELEGEK ELLEN VAN!


HE A HAZUG BALLIB PORTÁLOK HERGELÉSÉNEK HIGGYETEK!

2021. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%

Előttem szóló!

Látom, növekszik a tájékozatlanok, hergelők száma! De én is kíváncsi lennék azokra a részekre a törvényből...

S ha kapok ilyeneket, én is beállok a lepontozók közé! 🙂

2021. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!