Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak meleg hazafiak ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak meleg hazafiak ?

Figyelt kérdés

Róluk sosem beszélnek.

Ha beírod a gugliba, ott sem találsz erről semmit.


A melegek között vannak hazafiak, tehát itt köztetek ?

Én ismerek egy ilyen fiút, és vannak olyanok, akik ezt nehezen tudják felfogni.


És érdekelne, hogy Ő egy kivételes eset, vagy természetesen nagyon sok meleg van így ezzel ?


Köszi! :)



2021. jún. 16. 21:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne lennének? Minden, magát kulturálisan magyarnak valló ember a nemzet tagja. Ezen nem változtat hogy nem a nőket tartja vonzónak. Zshow is magyarnak, hazafinak tartja magát. Gondolom sok dologban más módon, mint sok heteroszexuális.
2021. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

A Hazát szolgálni ha kell kötelesség, akár meleg, akár leszbikus, akár hetero vagy.

Legyél büszke arra, hogy magyar vagy! Ezer év sorcsapásai, tatárok, törökök, két háború, igazságtalan Trianon, orosz megszállás és még él a nemzetünk. Az őseink nem azért harcoltak megannyi csatában, hogy hűtlen legyél a Hazához.

2021. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Mit értesz ez altt

Ismerek katonát, főorvost, Rendört aki homoszexuális.

2021. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Én még ismerek szélsőjobbos szervezetekből is olyat aki meleg vagy biszex, csak másképp viszonyulnak a szexualitásukhoz. Vagy aszkézisben élnek, vagy az ideológiának megfelelve elismerik hogy ez egy sajnálatos rendellenesség (sic!) és a lehető legnagyobb titokban élik ki a szexuális vágyaikat.
2021. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

A szexuális érdeklődésnek/identitásnak ehhez az ég világon semmi köze, maximum egy faktor lehet abban, hogy aki meleg, ritkábban hajlik a political compass autoriter oldala felé (kommunizmus, fasizmus) mivel ezek az ideológiák általában, finoman szólva előnytelenek számára, illetve az autoriter irányzatok fő ellenségei közé tartoznak az egyén jogai és azok védelme, ami egy meleg esetében halmozottan problémát jelenthet.


Viszont a kultúrális önazonosuláshoz, hazaszeretethez, stb. Semmi köze nincs.

Ahogy én pl. Hetero vagyok, de egyáltalán nem vagyok hazafi, sőt kb. Semmilyen jelentős kapcsolatom nincs a magyar kultúrával, sem a magyar öntudattal, meg ilyen hazafias dolgokkal.

Na, ahogy az én heteroságom nem befojásolja azt, hogy nem kötődök az országhoz, úgy egy meleg személy melegsége sem fogja befolyásolni, ha ő meg mondjuk igen.

2021. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%
Jobboldali meleg vagyok:-)A hideg kiver az ellenzéktől..
2021. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 -remete- ***** válasza:
86%
Utsó az engem. Most hogy a jobbik felköpött és aláállt nagy csalodast okozott nekem.
2021. jún. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
7: Így mar nem szavaznál rájuk?
2021. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 -remete- ***** válasza:
89%
De nem ám ha egy ilyen volomenü dologban nem segit nekünk akkor mégegyszer nem fogok szavazni rá.
2021. jún. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%

6-os! Nem vagy egyedül! 🙂🙂🙂


De engem az LMBTQXYZ aktivistáitól is kever a hideg! Undorítóak!

2021. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!