Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lenne érdemes elkezdene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lenne érdemes elkezdenem ismerkedni? 22F

Figyelt kérdés

Már évek óta tudom, hogy meleg vagyok, de még néhány hónapja is csajoknál próbálkoztam. Lassan kezdem elfogadni a helyzetet, és szívesen ismerkednék végre fiúkkal, de fogalmam sincs hogy lenne érdemes elkezdeni.

Az a probléma, hogy biztosan nem akarom felvállalni a dolgot, mivel a környezetem egyáltalán nem elfogadó, és nem szeretném megnehezíteni a saját életemet (mondjuk kérdés, hogy hosszú távon mihez lehet így kezdeni, de egyelőre rövid távon gondolkodom).

Emiatt a képemet nyilván nem tenném fel meleg társkeresőkre, de a teljesen anonim chatelésnek sem látom sok értelmét, mert bárki lehet a túlsó oldalon, és egyáltalán nem biztos hogy tetszenénk egymásnak. (Nem akarok felszínesnek tűnni, de azért olyanokkal ismerkednék, akik tetszenek, és én is nekik.)

A másik problémám a névtelen ismerkedéssel, hogy hátsó szándékai is lehetnek a beszélgetőpartnernek. Lehet hogy valaki adja a szépet, aztán elhív találkozni, és ki tudja mit csinál velem (főleg hogy valószínűleg nem a legforgalmasabb részeken kezdenénk az ismerkedést).


Őszintén szólva ezekkel a feltételekkel reménytelennek látom a helyzetet, de hátha van valaki, aki hasonló helyzetben volt, és tud adni valami tippet. :D


2021. jún. 26. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
felejtsd el, nem neked való.
2021. jún. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha van egy olyan lány barátod akivel mersz/tudsz elég őszinte lenni akkor elmehetnétek együtt egy meleg szórakozóhelyre. Így ott a kifogás hogy lánnyal vagy és csak buliztok, ha esetleg ismerőssel találkoznál, viszont megvan az az előnye hogy személyesen tudnál ismerkedni egy relatív biztonságos környezetben.

Bár hetero nő vagyok, vannak meleg és travi barátaim, imádok velük bulizni, beszélgetni. Szóval azt írom most amit tőlük tudok:

- Az egyik pasi kb 50 éves koráig halogatta hogy nővé váljon, műtét, minden. Félt, csak zártabb bulikba ment, itt tilos fotózni stb, nőnek öltözve. Aztán jött a felismerés hogy a fene az egészbe akkor is úgy fog élni ahogyan szeretne mert ettől lesz csak teljes és boldog, szóval belevágott. Ez egy happy end lett

- Másik fiú, titkolta hogy meleg kb 10 éven keresztül, úgy ahogyan te is írtad, csak alkalmi kapcsolatai voltak emiatt és próbálkozott lányokkal, hátha “meggyógyul”. Rossz volt nézni hogy szenved és olyan akar lenni amilyen nem tud. Nála is eljött egy olyan pillanat amikor elege lett, mindenkit kiakasztott a környezetében a vallomásával, de szép lassan idővel elfogadta a családja is, úgy ahogy. Viszont nem kell titkolóznia, és felszabadultabb ember lett, nyitottabb, látványosan boldogabb.

-Megint másik fiú, a mai napig titokban hord női ruhát, fantáziál arról hogy egyszerre legyen férfi is és nő is, ő elég fura ember, és nem meleg. Lehet csak a nőket imádja annyira hogy szinte eggyé akar velük válni, ezt nem igazán érti ő sem. Viszont nagyon szeretne az utcán is úgy kinézni ami az aktuális kedve, persze ezt érthető okokból nem teszi meg, undorító világban élünk hogy ilyen miatt félni kell, hogy esetleg megverik, mindamellett attól is tart hogy felismerik. Nála nem változott ez a helyzet azóta hogy ismerem.

Beszélgettem több emberrel, lányokkal is, sokan mondták el mennyire rossz érzés egy ilyen nagy titkot megtartani, magányos, frusztrált és félelemben való élés ez.

A legjobb szándékkal írom ezt, megértem, de nem éri meg. Jobb túlesni a rosszon, de ez bármire igaz. Utána szar lesz, egy darabig, aztán kevésbé és végül mindenki lenyugszik. Úgy gondolom hogy ha a szüleid, családod, barátaid nem tudnak elfogadni emiatt akkor nem szeretnek igazán eléggé.

Képzeld el azt a verziót hogy nem kell titkolnod és arccal tudsz társkeresőzni, felszabadultan.

A rövidtávú pedig egy egy buli, privát esemény, Budapesten vannak fetish partik, itt mindenféle ember van, mindenki elfogadó és tisztelettudó. Ami ott történik az nem kerül ki sehova, az egy nagy közös titok és nem csak a fetisizmusról szól, melegek, fiúlányok, perverzek, heterok, kiváncsiak, vegyesen vannak :) Megnézik kit engednek be.

Remélem kicsit tudtam segíteni :)

2021. jún. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Korulmenyes vagy
2021. jún. 27. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom nem a nepligetben akarsz ismerkedni kérdező.

Túl sokat gondolsz bele az itten a baj

2021. jún. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
jah ilyen titkos ilonkát senki nem akar magának,azzal csaka baj van..
2021. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

- Először is, ne állíts fel mindenféle merev kategóriákat. (Ha ragaszkodsz, pl. ahhoz, hogy 22,8 éves legyen, eléggé beszűkülnek a lehetőségek, szerintem értelmetlenül.) Menet közben majd kiderül neked is, hogy hozzávetőlegesen milyen férfiakat találsz vonzónak. (Én is neten találtam eddigi két komoly barátom. Igazából külsőre, életkotta és belsőre is eléggé másmilyenek, de mégis mindkettő vonzó volt.)

- Próbálj minél több (meleg) társkereső oldalon regisztrálni és adj meg magadról minél több olyan infót, amiből kiderül, hogy milyen vagy, de az azért ne derüljön ki, hogy ki vagy. (Az üres profilon senki sem fog téged izgalmasnak, vonzónak találni.Persze lehet üres profillal kezdeni, amit majd apránként egészítesz ki, de ekkor csak te találhatsz, téged nem fog senki megtalálni. Max, aki vadászik.:)

- NE várd, hogy majd valaki rád talál! Nézegesd a profilokat te is, és próbálj beszédbe elegyedni másokkal, akik érdekesek lehetnek számodra. Nem kell rögtön találkozással kezdeni.

Ha találkozik valakivel a vonzódásod, akkor lehet pl. camon is beszélgetni. De nyilvános helyen is lehet beszélgetni két férfinek. Minden ffinek lehetnek ffi barátai is, akivel csak beszélget, strandol, mozizik, biciklizik stb...)

- És a legfontosabb: ne félj a kudarctól! Természetes dolog, hogy az igazi megtalálásához sokszor sok, nem fontos próbálkozásod is lesz, és lehet, hogy hosszú időt kell rászánnod. Ha a kudarcok miatt rossz passzba kerülnél, inkább szüneteltesd a keresést, mert a rosszkedvű, kapaszkodó ember nem vonzó senkinek. Aztán, ha feltöltődtél, gyerünk újra belevágni! Hidd el, megéri!!! :)

2021. jún. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
„Minden ffinek lehetnek ffi barátai is, akivel csak beszélget, strandol, mozizik, biciklizik stb.” Ez a lényeg. ;)
2021. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Biztos nem lesz egyszerű, de valahogy el kell kezdeni.
2021. jún. 27. 20:52
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Azt tanácsolni, hogy barátzóna felől közelítsen a kérdező,nem biztos,hogy jó ötlet.

Eddigi tapasztalatom az,hogy a melegek képtelenek igazi férfibarátságra,előbb utóbb rá akarnak mászni a másikra.

Szerettem volna, ha van értelmes meleg barátom,de mind ilyen nyomulósan viselkedett, ezért nincs barátom.


Még az is ilyen volt, akinek volt párkapcsolata, sajnos.

2021. jún. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!