Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hova tűntek az értelmes és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek az értelmes és érzelmes meleg srácok?

Figyelt kérdés
Csak a 20-as éveimben járok, így nem tudom régen mi volt de ha körülnézek bármelyik oldalon/appon, 90% egyből szobára menne. Szerintetek azok, akiknek ennél több kell már kiábrándultak ebből az egészből?

2021. júl. 4. 21:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14%
Beleülhetek érzelmesen?
2021. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Itt vagyok. ;)
2021. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én egy eléggé érzelmes és romantikázós srácnak tartom magam és egy kimondottan mély hosszútávú kapcsolatot szeretnék.

27/f/m

2021. júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
És mi a baj a fennmaradó 10%-kal?
2021. júl. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Semmi baj, épp erről a szól a kérdés, hogy velük mi a helyzet?
2021. júl. 4. 21:48
 6/19 anonim ***** válasza:
14%

A fennmaradó 10% nagyrésze ronda, vagy nem jön be neki. Aztán ott vannak köztük a nyomulós, levakarhatatlanok is, akik már az első randi után hős szerelmesek, egész nap csak írna, hívna.

Engem kifejezetten taszít a romantika, mert nem vágyok rá. Kifejezetten taszít a "KAPCSOLATOT KERESEK, SEMMI SZEX" gondolkodásmód. A szex normális, és nagyon fontos része egy jó kapcsolatnak. Szerintem nem gond, ha szexkapcsolatból alakul ki egy párkapcsolat.

Ki kell szűrni a 90%-ból azokat, akik tényleg mindenkivel csak dugnának, meg azokat, akik dugnának, de nem pattintanak le egy éjszaka után, és utána is keresnék a társaságodat.

Értelmes/ érzelmes - Egyből szobára menne : Ez nem egy ellentét. Igazából semmi köze egymáshoz.

2021. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy a szex rossz és nem kell, hanem azt, hogy a rossz az, ha csak és kizárólag szex van (nekem az alkalmi nem jön be de kinek mi).

Igenis van köze egymáshoz, nyilván attól is függ mi az ember célja. Ha csak egy jót akar dugni, akkor tök jó ha egyből lehet is de ha szeretne ismerkedni, akkor bejon az érzelem is elobb utóbb

2021. júl. 4. 22:00
 8/19 anonim ***** válasza:
3%

Úgy kezdődik a jó párkapcsolat, hogy a felek fergetegeseket szexelnek és egy idő után elkezdenek kötődni egymáshoz.


A 6-os válaszolóval is egyetértek.

2021. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Nekem szexhaverból lett kapcsolat. Szóval lehet érdemes ezt az utat is megpróbálni
2021. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 steven95 ***** válasza:
99%

Na akkor én is ellenkezem egyet.


Kifejezetten kerülöm a #6-os és #8-as féle gondolkodókat. Kapcsolatot kerestem, nem szexet. Az illető rákérdezett: de szexelni is akarsz ugye? Na menj a francba... kiráz az ilyenektől a hideg, akiknek létfeltétel az oxigén és víz mellett a mechanikus kényeztető-sorozattá degradálódott testiség.


Utálom ezt a kamu hivatkozásalapot, hogy szexből lesz kapcsolat, hogy rávegyen arra hogy bújjak vele ágyba. Előbb elkezdesz kötődni egymáshoz, majd lesz jó szex is, de nem egyből!


Mert ugye van elvárás, hogy ne legyél a város k*rvája, de legyél egyből szexisten??... ugyan. Olyannal meg végképp nem találkoztam aki magában keresett volna hibát, hogy miért nem jó az ágyban, csak a másik az aki nem felel meg, így ejteni kellett.


Meg ott a másik hasonló perverz ellenérv miért nem lehet komolyat keresni mindenféle szex hangsúlyozása nélkül: "nem lehet előre elköteleződni" - jaj értelek, fenn akarod tartani a kiskaput, hogy szó nélkül eltűnj, mindenféle számonkérhetőséget elkerülve HISZ "Te nem ígértél semmit".


Szerintem az ilyeneknek nem lesz soha normális kapcsolata, s mi bizonytalanok meg a hasonlók véleményét zabáljuk. Nem kell bedőlni nekik. Legyél biztos magadban, tarts ki a hited mellett, hogy vannak akik normális dolgokat keresnek, s egymásra fogtok találni.

2021. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!