Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Coming out melegeknél?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coming out melegeknél?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretném felvállalni a szülőknél végre, hogy meleg vagyok, de nem volt még erre lehetőségem. Óvodás korom óta tudom magamról, de az életemnek ezt a részét titokban kell élnem még mindig. Eddig valahányszor erre próbáltam terelni a szót, mindig elutasítóak voltak. Mit tudok tenni ilyenkor? Aki már felvállalta a családja előtt, el tudná mondani, hogyan tette? Aki még esetleg nem tette meg, le tudná írni, hogyan tervezi esetleg, vagy hogy tervezi-e egyáltalán? 29/F

2021. júl. 5. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Én 17 éves vagyok, eddig csak anyumnak mondtam el + tesóm meg unokatesóm, meg pár közelebbi barátnak.

Apumnak nem, mert homofób, de a tesómmal már várjuk a pillanatot mikor megtudja, mert sejti egyébként :D

Mindig adunk ilyen egyértelmű jeleket, de nem veszi a lapot vagy csak nem akarja :D (lány a tesóm)

2021. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor tervezem, amikor már kicsit felszabadulok, egyetemre megyek. Rengeteget gondolkodtam azon, hogy hogyan kellene, de szerintem nekem a legkönyebb úgy lenne, ha előtte célozgatnék és elmondanám, ha rákérdez.

Egyik szülőm homofób, másik semleges, többi rokon egy kivételével mind homofób. Sokuk elég gyakran hangoztatja is, hogy mennyire utálja a melegeket. Önbizalmam, önértékelésem az nulla. Nem tudnám elmondani magamtól, biztos, hogy elakadna a szavam a zokogástól. Egyáltalán nem vagyok nőies, de egy kicsit érzékeny lelkileg az vagyok (mondjuk azok után, amiken átmentem nem csodálom, finoman szólva, nem volt valami tökéletes a gyerekkorom). Ezért is szeretném inkább azt, ha ő kérdezne rá majd. Az egyes szám azért van, mert a szüleim elváltak, elsőként annak mondanám meg, amelyikel élek/éltem. A másiknak remélem, hogy könnyebben fog menni, ha kapok előtte egy kis pozitív rakciót az elsőtől.

2021. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

27 voltam mikor elmondtam

De mint akik még se hallották

Homokba dugták a fejüket

És majd meggyógyulsz fiam

De ez 20éve volt akkor még nem voltak ilyen felvilágosultak

Bár most meg felvilágosultabbak de sokkal rasszístább a helyzet.

Szüleimnek akkor kellet 1-2év hogy fel fogják és megbarátkozzanak a helyzettel,

De akkor még internet se volt.

2021. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Ha most volnék fiatal biztos még hamarabb nyitnék, mert a húszas éveket nem lehet újra élni, és egy passzív még akkor kapós utána már nem igazán.
2021. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

18 voltam mikor a csalàdi szülinapi bulimon mikrofont ragadtam és elmondtam mi a szitu!

Annak ellenére,hogy nem volt kabaré,emlékezetes maradt!

2021. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!