Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Grindren és a Romeon tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Grindren és a Romeon tényleg csak alkalmit érdemes keresni, vagy tartós kapcsolatra is van esély?

Figyelt kérdés

Már végigmentem minden népszerűbb társkeresős appon... Először a Tindert próbáltam ott pár hét alatt elfogytak az emberek, és mind ugyanazokat dobta fel. Aztán a Bumblet, ahol pár nap alatt kiírta, hogy nincs több ember. Legutóbb a Badoot töltöttem le, és eddig ez volt a legszimpatikusabb, de 1 nap után törlődött a profilom, és amikor újratelepítettem nem kaptam se likeot se üzit, aztán rájöttem, hogy azért mert egyáltalán nem lát a többi felhasználó...

Egy szó mint száz esetleg tudnátok még ezeken kívül jó dating appeket ajánlani, ahol lehetne tartós kapcsolatot találni? Elsősorban olyat keresek, ahol fiatalabbak vannak...



2021. júl. 7. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Van esély kapcsolatra, csak ne zárkózz el alkalmitól se. Legyél attraktív, arc fotóval, ne írj ki hosszú, fárasztó bemutatkozást. Annál kevesebb lesz, amit elmondhatsz magadról írásban, légy titokzatosabb. Én Grindr-en találtam. Egy arc fotó és full üres profil, aki szimpi volt ráírtam, beszélgettünk, lett kapcsolat.
2021. júl. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha helyes vagy, esetleg van mit villantani akkor lásd fent. Egyéb esetekben időpocséklás.
2021. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem akarsz alkalmizni, akkor ne tedd. Ne halgass ilyen szempontból az egyesre. Az tény, hogy nem kell halogatni a találkozót, de nem dugni kell akkor sem..... Komoly szándékú ember nem a gatyádban fog először matatni, ezt azért jól jegyezd meg. Sok a szexfüggő is. Azokkal meg ne kezdj ki, mert ők nem tudnak hosszú távon elköteleződni. Viszont egyet értek annyiban az 1-es válaszolóval, hogy nem kell regényket írni, stb. Senki nem érdekel. Engem sem. A valóság számít, nem a chat. Chatből semmi sem lehet leszűrni a másikról, valóságban meg mindent.
2021. júl. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Ott van a melegrandi, twoo, hornet esetleg.
2021. júl. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Grindr is lehet csak figyelmesek kell lenni
2021. júl. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Sexfüggő sztem el tud köteleződni harmas:)
2021. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted, de egyébként nem tud, amíg nincs kikezelve. Szakember szépen felvilágosít, ha érdekel. Általában az ilyen emberek mennek át a nyitott kapcsolatba, ha nem is hagyja ott véglegesen a partnert. Hiába kezelik ezt sokan normálisnak. Egyébként nem az. ;) Az össze függőség vége az egyedüllét. Minden függőségnek ugyanaz a hatása az agyra. De mondom, szakember felvilágosít, ha nagyon érdekel.
2021. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!