Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Visszavágytok azokhoz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszavágytok azokhoz a partnerekhez akik amúgy bunkók voltak?

Figyelt kérdés
Pl van akit csak leszopok és már lép is. Semmi haverkodás, stb. Mindig megfogadom hogy soha újra mert úgy érzem utána magam mint vmi k-rva. Aztán mégis újra ha rámír várom. Nektek is ez van? Vagy nem minden passzív pasi van így?

2021. júl. 8. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen
2021. júl. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. júl. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Van aki szeret szenvedni

Nem tartozok közéjük.

2021. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akikkel eddig voltam azokkal haverok is voltunk, lehetett normálisan beszélgetni is velük.

Sőt vagyunk 4-en akikkel strandolni is szoktunk.

Ez a szitu amiben vagy, megalázó. A prostik még elnézik, mert hát a pénzért vannak velük, de neked nem kellene. Nehogy már te alázkodj meg azért hogy lecumizhasd.

2021. júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok.Élvezem ha csak úgymond használnak.

Rosszul érzem magam utána de később újra vágyom erre.Ez van :/

2021. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint fickó, ha velem bunkó vagy a lelkem nem hatja meg amég a ruhától megszabadulsz. Hosszú kapcsolatra valakit aki bunkó már az első lépés felénél zavarok el.
2021. júl. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy pasi, akivel voltam párszor. Élveztem vele a dolgot, de valahogy azt is éreztem, hogy megaláz. Mégis mentem hozzá. Viszont már nincs több esélyem nála...
2021. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!