Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Budapesti melegek miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti melegek miért ilyenek? Elutasítóak, nem értik meg mások helyzetét és különbnek hiszik magukat?

Figyelt kérdés

Budapesten nyilván partnert, akár komoly célból, akár szexre ezerszer könnyebb találni.

Ritkán járok ott és akkor tudok találkozni amikor ott vagyok, nem holnap meg holnapután.

Ha valaki nem ér rá vagy nem akar elfogadom, de ha ő is benne van azt most kell.


Többször reagáltak már úgy, hogy én vagyok az erőszakos meg ők nincsenek annyira ráfüggve a témára, majd máskor, hogy én hogyan viselkedek, stb...

Úgy mint ők, de csak x időben tudok, ezért akkor kell ha akarunk valamit. Nem lihegek jobban a szexért én sem mint ők csak alkalom van sokkal kevesebb



2021. júl. 9. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Ha jól értem, akkor megírod nekik hogy te holnap/ma vagy pesten ekkorésekkor, tessék rádérni. Attól még mert Budapesten lakik valaki, nem fogja tudni magát szabaddá tenni éppen akkor amikor kedved szottyan a városba szédülni… milyen alapon várod el, hogy mások alkalmazkodjanak az időbeosztásodhoz, amikor láthatóan te nem igazán vagy rugalmas annak alakítását illetően.


Javaslom hogy keress szexpartnert a lakóhelyed közvetlen közelében ahol a kisebb távolság kevésbé szűk keresztmetszet a találkozást befolyásoló tènyezők között.

2021. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Fel kell hogy világosítsalak

Ők nem Budapestiek.

Hanem vidékről felköltözött fiatalok, akik kifordulnak önmagukból.

2021. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
amúgy meg mert te nem érsz rá a hét minden napján, akkor ők érjenek rád amikor csak jónak látod? mindenki igazítsa az életét hozzád, mert csak x nap tudsz feljönni? Hát keresgélj ott ahol élsz és nem kell másokat kompromisszumra kényszeríts...
2021. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
és enm arról van szó feltétlen , hoyg többnek hiszik magukat... ugyanez lenne a helyzet ha te nyíregyházán élnél, a másik srác meg pécsen ...mért igazítsa bárki az életét hozzád vagy fordítva? pláne ha csak egy kis entyempentyemről van szó...
2021. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Jó látni, hogy az öreg bunkó pesti általánosítás még itt is megnyilvánul. Ezért mondom mindig, hogy mi melegek sem vagyunk különbek.
2021. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

"Budapesti melegek miért ilyenek?"

Gondolom mindegy egyes Budapesti meleget megkérdeztél, és mindenki így reagált.


Mondjuk azt én is unom, mikor azt írják, hogy szex most? De ha írom, hogy 1-2 óra múva jobb, azért össze kell készülődni, tusolni (randi előtt mindenképp letusolok függetlenül attól, mikor tusoltam utoljára), felöltözni, buszt nézni, plusz belekalkulálni az utat.


Viszont amit én nagyon nem értek, ha a fővárosba mész és amúgy is könnyebb ott ismerkedni, miért nem mész meleg szaunába, szexmoziba?

Ott úgy is akkor épp ott van aki épp ráér amikor betoppansz. Probléma megoldva.

2021. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!