Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A 40-es 50-es aktív meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40-es 50-es aktív meleg pasik tényleg csak a fiatal passzívakat keresik? A 30 körüliek már szóba sem jönnek náluk? Leggyakrabban tényleg a lányos fiúkat keresik?

Figyelt kérdés

2021. júl. 11. 08:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%

igen, a saját korosztályuk nem vonzó nekik,meg tudják,hogy nem kapósak, hiába mondanak bármi mást... hazudnak ők is.

ki lányost ki fiús fiút, ez embere válogatja

2021. júl. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Mikor kerestem a korosztályom csak alkalmit akart vagy azt se

Csak minimum 18cm f@szt. 42vagyok.

A 18-25évesek meg sorba álltak nálam.

Nagyon megörültem mikor egy 30éves sráccal sikerült megismerkednem, az óta is vele vagyok 3éve.

2021. júl. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Én ugyan nem tartozom a kérdésben megjelölt korosztályba (60), de azért elmondom, hogy nem vonzódom a "kölykök"-höz. Bocsánat, nem sértésnek szántam, csak érzékletesen szerettem volna kifejezni, hogy miként látom őket. Jól elbeszélgetünk, haverok is lehetünk, de testileg igen ritkán vonzóak nekem. (Olyankor is idősebbnek néznek ki.) Mentálisan nagyon is kedvelem őket, főleg, mert ki tudják, ki merik fejezni gondolataikat, érzéseiket.

Á, most látom, részben hülyeség amit leírtam, mert ez sosem az életkortól függ, hanem a konkrét személytől. Bent hagytam, mert úgy nagy általánosságban azért igaz.

2021. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Végtelen öröm töltene el, ha megismerhetnék egy kapcsolatban gondolkodó, értelmes 30 -as meleg, passzív férfit.

Volt " szerencsém " a huszonévesekhez, a kezdeti öröm és boldogság után soha annyi gondot, bajt és keserűséget nem okoztak életemben az emberek.

Egyébként sosem kerestem a huszonévesek, vagy még fiatalabbak ismeretségét kapcsolatra, mindig ők találtak meg. Pedig mindegyiknek elmondtam, gondolja át, nem akarom,hogy ciki legyen a korkulönbség.

Nem is ebből volt a gond, hanem abból,hogy nem tudták, mit akarnak és egyik sem volt hűséges.


52 F

2021. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
4. max akkor te fogtál ki rosszakat, nem minden 20 as éveiben járó fiatal olyan. vannak rendesek
2021. júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy 40 fölötti aktív barát-haver jó lehet. Csak nehezen lehet találni.
2021. júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

4-es vagyok.

És szeretettel várom annak a huszonévesnek az érdeklődését, aki tudja, mit szeretne az életben és főleg kivel !

2021. júl. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy 20 éves nem tudja, vagyis nem mindenki, és akkor persze rá lehet sütni, hogy nem tudja...

Van egy csomó 40 éves, 50 éves ott nyugodtan lehet. Ők tudják már biztosan.

2021. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%
nyugodtan le lehet kopni a fiatalokról, senki nem kíváncsi a bácsikákra kocc van papa
2021. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pont hogy a 30as éveiben járó férfias passzív meleg pasit tudnék elképzelni magam mellett.kihangsúlyozom hogy százas meleg pasit mert a biszex pasik nálam nem nyerők.45/a
2021. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!