Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mostanában találkoztatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában találkoztatok olyannal, hogy a társkeresőn mondjuk 2019-2020as képe van kinn a srácnak, viszont a korlátozások alatt meghízott?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok ez a nagyon kalandozós szal olyan nagy merítésem nincs. De volt egy két randim, amikor észrevehetően ki volt kerekedve a srác, miközben a képein nem úgy nézett ki. Meg azt is észrevettem, hogy sokaknak nincs kint idei képe, ami önmagában nem jelent semmit. De azért kicsit elgondolkozom ilyenkor hogyha korábbról több képe kinn van, akkor idénről, hogy hogy nem akar kitenni :D Ti hogy tapasztaltátok? Meg vannak híva a fiúk? Vagy csak én pont kifogtam ilyeneket.

2021. júl. 11. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyébként az bosszantó lehet, ha csak régi képei vannak kint, és már nem is úgy néz ki.

Nyilván ezeken a társkeresőkön mindenki próbálja a legjobb formáját mutatni, de én is pl mindig igyekszem, hogy friss képek legyenek fent rólam.

Nekem csak olyan tapasztalatom volt, hogy a kint lévő képein tok vékonynak nézett ki, aztán küldött képeket, ahol már eléggé elhízott. És ezzel nincsen semmi baj, csak szerintem olyan képet kéne kirakni, ami éppen aktuális, mert ezzel nemcsak másokat, hanem magát is becsapja az illető.

2021. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokéves képekkel nyomulnak sokan.elég gáz.
2021. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ért meglepetés engem is. Amikor a srác 30 kg felesleggel jelenik meg és alig fár bele az izompólójába akkor azért megkérdezném hogy mi lett a kockás hassal amit olyan büszkén mutogatott az edzőterem öltözőben.

Én megértő vagyok egyébként, meg tudok vonzónak találni olyan srácokat akiken van felesleg. De nem értem miért kell megvezetni az embert. Találkozón úgy is kiderül.

2021. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Én 2015 óta egy fotót nem csináltam magamról, így mindenki kapna 2015-öset. De társkeresőn nem vagyok.
2021. júl. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
Van ismerősöm aki 2003-as képpel van fenn. Ez nem baj szerintem, azt jelenti, hogy vagy úgy néz ki, vagy ha összejön valakivel, rövid időn belül ugyanúgy fog kinézni. A szerelem és a plasztikai sebészet változtat. Nem kicsit, nagyon.
2021. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Ja, nem láttam a kategóriát. De arra is igaz.
2021. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Be is hisztizett mert nemet mondtam élőben.
2021. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Én mondjuk, nem vagyok semmiféle társkeresőn, ha lennék se ügyeskednék képekkel, minthogy sem magamat, sem a másikat illetően nem preferálom a vékony, leszálkásított, nincsmitfogni alkatot... Össznép statisztikát nem tudok, de az amúgy rám is igaz, hogy az elmúlt másfél évben feljött tíz-egynéhány kiló. Szóval van különbség régebbi és újabb képek esetén deréktájon. Kíváncsi is lennék, mennyire vágna mellbe ekkora "átverés", esetleg másoknál durvább volt-e a különbség. Viszont arcképen ezen semmit se látnál, sok fiúnál meglehetőesen korlátozott, hova képes hízni, és hova nem.
2021. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van az a mennyiség ami nem szembetűnő nyilván. Meg nem is jelentene gondot. Inkább csak azt tartom kivetnivalónak h máshogy képzeled el. Meg hát lehet azt mondani h mostanában felszaladt pár kiló. Vagy valami, és akkor legalább számítasz rá.
2021. júl. 11. 18:14
 10/11 anonim ***** válasza:
17%
Én bár hetero vagyok, de volt egy időszakom, amikor élőben sokkal jobban néztem ki, mint képeken.
2021. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!