Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha nem vagyok elégedett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok elégedett a testemmel akkor az közrejátszhat abban, hogy nem vagyok oda a szexért?

Figyelt kérdés

Másokat mindig sokkal szebbnek, jobbnak látok mint magam.

Lehetnék sportosabb is, szebb hasizmokkal, bicepsszel stb.


180 cm, 68 kg, 26 éves, meleg ffi



2021. júl. 11. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Megválaszoltad a kérdésed.
2021. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem hinném, gyakorlatilag senki sem elégedett a testével.
2021. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Testkép zavarod van inkább. Ha valami nem tetszik rajtad, akkor meg változtass rajta. Nem másokhoz kell magadat hasonlítani. Ha így boldog vagy bőrödben, akkor nincs gond. Viszont, ha nem, akkor változz. De ne másért, hanem kizárólag magadért.
2021. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én 180cm 55kg mégis imádom magam pedig tényleg nagyon vékony vagyok. Fogadd el :)
2021. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Még ti nem vagytok oda. Én vagyok 178 cm és 87 kiló, utálom magam. Lennék én is inkább 50 kilós szívesen.

Szex az kín keserves. Meztelenre vetkőzni is szégyellek, mert kövér vagyok. Elvileg van barátom, de úgyse élem bele magam ebbe a helyzetbe. Úgyis el fog hagyni, mert dagadt vagyok és túl jó hozzám. Nem kellek senkinek így, ez alap. Jobb realista lenni, mint csalódni.

2021. júl. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

5-öske, Téged már azért is fognak hagyni, mert így vélekedsz magadról.

A magasságod és a súlyod alapján egyáltalán nem vagy kövér, bebeszéled magadnak.

És kisugárzik belőled ez a keserűség,persze, hogy megérzik és vagy elhagynak, vagy átvernek,kihasználnak.


Tudod,én 184 magad vagyok és 96 kg,és egyáltalán nem érdekel,ki mit gondol rólam. Én így érzem magam jól, akinek nem tetszik nem néz rám és kocc.

Ropi sosem voltam, nem nézem le a soványakat, de nekem pl sovány férfi nem az esetem,de sosem szólnám le őket. De magamat sem !

2021. júl. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!