Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves passzív (de nem csak)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves passzív (de nem csak) meleg fiúk! Amikor 2-3 randi után alig írtok, ritkán keresitek a másik felet, annak mi az oka?

Figyelt kérdés

Ha ír neked, és te csak este/másnap válaszolsz. Ha hív, nem veszed fel, később azt mondod, hogy sok dolgod volt.

Mikor pár hete még úgy volt, hogy "nagyon megkedveltelek, tényleg komolyan tervezek veled".

Na ilyenkor mi van veled/veletek?

A) Meguntátok a másikat?

B) Kaptatok jobbat, és a régi el van felejtve?

C) Egész végig nem voltatok őszinték?

Mert nehezen hiszem el, hogy valaki egyik napról a másikra lesz annyira elfoglalt, hogy ne válaszoljon. Mivel azelőtt is dolgozott, igen, de képes volt visszaírni legalább 1-2 sort, vagy beszélgetni pár percet.

De tulajdonképpen miért olyan nehéz őszintének lenni, ha valami gond van? Nem akarjátok elmondani az igazat, várva, hogy hátha mégis lesz valami? Közben lehet még ott a szikra, reménykedtek, de igazából már más pasi tetszik, csak az újonnan A-ról B-vé változott tervet (engem) sem akarjátok kidobni? Hogy működik ez nálatok tulajdonképpen?

Nem gondoljátok, hogyha nem vagytok őszinték, és a másik még reménykedik valamiben, esetleg belétek szeret időközben, azzal sokkal nagyobb fájdalmat okoztok, mintha elmondanátok: "Igen, ennek vége, nincs jövője. Nem jösz be annyira. / Kaptam mást." Olyan nehéz őszintének lenni és kimondani ezeket a szavakat?

Csak mert nem először járok így. Mindig ugyanaz a mese. Ha ennyire lapít valaki, akkor jól tudom mi lesz a vége. Kb csak arra vár, hogy mikor tud szó nélkül eltűnni, mert úgy a legkönnyebb. Eközben pedig a másik fél szenved. Miért teszik (teszitek) ezt ilyen sokan, ilyen gyakran?

Köszi előre is a normális válaszokat.



2021. júl. 12. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%

Emberek szerintem az, hogy ki mennyi idő után tud szerelembe esni ez mindenkinél teljesen más.

Szerintem egyáltalán nem durva, hogy a kérdező az 2-3. randi után elkezdett érzelmeket táplálni a másik iránt, én például hamarabb is szoktam... De az azért nagyon fel tud cseszni, ha valaki, mint pl a #9-es megszabja, hogy mi számít szerelemnek és mikortól.

Én többször (4x) voltam már szerelmes és tudom milyen érzés, el tudom különíteni attól, amikor csak szimplán tetszik valaki... Na és képzeld mindegyik plátói volt, és viszonzatlan. 🙃

Szóval ne írj ilyen általánosításokat, mert igen lehet valakinek fél év kell, hogy beleszeressen a másikba, de én hiszek a szerelem első latásba, és szerintem ez mindenkinél máshogy működik.

Egyébként igen, nekem is volt már, hogy random eltűnt a srác akivel ismerkedtem, aztán persze jött mindenféle nagyon felszínes kifogásokkal, de egyértelmű, hogy nem jöttem be már neki.

Ezért kezdem már lassan feladni ezt az egész ismerkedést és inkább az alkalmira áttérni, mert sose jön össze semmi, és az egész csak fájdalmat tud okozni.

És még csak 17 vagyok... 😅

2021. júl. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem érdekled, és vagy unja, vagy nem meri megmondani neked. Vagy beteg, ki tudja. Én egy hétig feküdtem betegen, és az ébresztőt is alig bírtam kinyomni, nem hogy chateljek valakivel. Bár ennek.. Kicsi az esélye. Valószínűleg az első két variáció a helyzet, sajnálom.
2021. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!