Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Próbálkoztak már be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Próbálkoztak már be lányok nálatok? Hogyan? Ha igen, mit tettetek? Elutasítottátok őket? Hogyan?

Figyelt kérdés

2021. júl. 23. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen persze

Volt aki meg akart téríteni mindenképp le akart velem feküdni hogy ő heterót nevel belőlem részeg voltam csókoloztunk meg minden is,meg tudtam volna dugni de orgazmusom nem lett volna.

Mondtam hogy egyedül akarok lenni....

2021. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul ,de nem magyaràzkodom hanem elmondom,hogy bocsi de meleg vagyok
2021. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nalam is, foleg munkahelyen. De ugy csinalok, mint aki nem veszi a lapot es akkor megunjak. 28f
2021. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, általában úgy teszek, mintha nem venném észre, amíg nem megy túl messzire. (kivéve ha barátkozni akarok vele, akkor már valószínűleg úgyis elmondtam)

Viszont egyszer egy lány berángatott egy wc-be egy bulin, én részeg voltam és alig bírtam megmozdulni, ott akart engem lefektetni, de ellenkeztem amennyire még bírtam, és mondtam hogy hagyjon magamra, úgyhogy miután megunta kiment. Aztán furcsállta, hogy miért utasítottam vissza, mondtam neki hogy meleg vagyok, de ez milyen kérdés már amúgy is? Miért utasítottam vissza.. Mert nem akartam és kész, néha nem értem egy egy ember ha nő ha férfi mit nem értem a "nem"en.

2021. júl. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!