Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg ferfiak és nők őszinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg ferfiak és nők őszinte véleményére vagyok kíváncsi?

Figyelt kérdés

Le tudnàtok írni anonim hogy gyerekként milyen volt a viszonyotok a szüleitekkel, főleg az azonos nemű szülővel hogyan alakult a kapcsolat?

Direkt rákerestem volt e már ilyen kérdés, de úgy làttam ez a téma eddig nem nagyon volt terítéken. Köszönöm aki részletesen megosztja.



2021. júl. 27. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Meleg fiú válasza: az apám a félelemre és agresszióra alapozta a nevelési stratégiáját. Vert, mindig durván szólt hozzám, hétvégénként dolgoztatott az udvarunkon míg láttam hogy más gyerekek mennek játszani egymáshoz. Mindig hideg és távolságtartó volt, szeretet nélküli rideg kapcsolatunk van.
2021. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nő létemre nekem anyukámmal sok jó élményem volt. Mindig védett, segített és minden eseményen ott volt. Sokat sírt, arra emlékszem, mert sokat betegeskedett. Ő tipikus anyuka. Együtt sütöttünk, főztünk. De sosem akartam vele megosztani semmit. Mostmár mindent elmondok neki és 1000x jobban igénylem a szüleim figyelmét, mint gyerekként vagy kamaszként.

Apukám pedig a gyerekkori hősöm volt. Mindig ő vitt oviba, reggelente befonta a hajam amikor anya dolgozott(még ha nem is tudta hogy kell), mindent megjavított, játszott velem és rengeteget viccelődött. Az ő nevelési stílusa olyan, hogy sosem mondta, hogy büszke vagyok rád. Éppen ezért az egy hihetetlenül becsülendő dolog, amikor kimondja. Most felnőttként jutottam el oda, hogy ezzel ösztönzött. Persze kimutatta emellett a szeretetét.

Mostanság ők a legnagyobb kincseim.

2021. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%

Anyám prűd, konzervatív és homofób volt. Számára a melegség a volt a legundorítóbb dolog a világon. Apám viszont szexmániás volt, és rendszeresen zaklatott engem: csiklandozott, simogatott, csókolgatott. Akkor undorodtam tőle, de a szexuális életemre mégis hatást gyakorolt. Full passzív k@cs@g lettem.


33/p

2021. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó kapcsolatom volt mindenkivel a családban, nagyszülőkkel is.

Nagybácsi, nagynéni.

Semmi gond nem volt.

2021. júl. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyával maximálisan pozitív, harmonikus, bensőséges anya-gyerek viszony, apával volt egyfajta furcsa kettős érzés. Egyik oldalról szerettük egymást, óvott, féltett, gondoskodó, törődő volt, sokat kirándultunk, nyaraltunk együtt az egész család, de másik oldalról távolságtartó volt, nem tudta igazán kimutatni az érzéseit felém. Nem volt az az ölelgetős, ölbe vevős, babusgatós, gyerekkel együtt játszós apa típus. Szeretett, de nem tudta kimutatni. És ez valahogy fordítva is így volt. Én sem tudtam felé kimutatni. Anyával sokkal természetesebb, könnyedebb, gördülékenyebb volt ennek a szeretetnek az egymás felé való kifejezése.
2021. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az lemaradt, hogy meleg F.
2021. júl. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Semleges mindkettővel. Se nem jó, se nem rossz. Egyébként, ha pszichológia háttérre vagy kíváncsi, akkor vannak kutatások, cikkek. Természetesen tudományos cikkre gondolok.
2021. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Béla211 ***** válasza:
100%

Apummal gyereként általában jobban szeretünk lenni. Játékban hülyeségben mindink benne volt. És igazából semmit nem erőltetett ránk, hogy mit csináljunk. Viszont soha nem éreztem köztünk igazán szoros köteléket. Igazából eléggé nem lehetett rá számítani. Most sem nagyon, mert alkoholista. Szerencsére soha nem volt agresszív. De sokat szégyenkeztem miatta.

Most a kapcsolatunk annyi, hogy ünnepkor felhív meg gyereknapon. Meg én is meg ha méz kell. Igazából tudja hogy meleg vagyok és van párom de erről nem beszélünk de mindig üdvözli. Igazából ezzel nincsen baja úgy gondolom.

2021. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Na a 7-es jól látja.

Igazából itt hiába kérdezed a szülői viszonyt, nem befolyásolja a szexuális beállítottságot.

Lehet, hogy valaki azt írja, az apja alkoholista, nem foglalkozott vele, esetleg verte, szidalmazta, de ezek a hetero gyerekeknél is előfordulnak.

Nem ettől lesz valaki meleg.

2021. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

A 7-es jól látja, a 9-es nem egészen, mert féligazságnak vélem, amit a 9-es ír. Ugyanis a nevelési és társadalmi hatás is benne van, a pszichológusok szerint, azonban sok tényezős a dolog, ezt feljetik el sokan. Tehát függ gyerekkorban a gyermek temperamentumának, a nevelésnek, a tégabb nevelési közegnek (pl óvoda) és az ott EGYÉNILEG megélt környezeti hatásoknak az együttese, és az esetleges traumáknak a hatása is, és sok minden együtt, sőt, bizonyos hatások bármelyik végletet kiválthatjá, azaz aki hiomofób full heteró, érthették akár szinte ugyanolyan tényezők együttese, mint aki csont meleg lett, mivel a kerülő utas pszichés megoldási repertoárban önmagában a szélsőséghez ösztönösen fordulás egy lehetőség, de nem feltétlen van benne, hogy melyik véglet.


Ha a kérdező a pszichés okokat keresi, sokkal összetettebb kérdés, mint gondolja. A genetika még nem tudott magyarázatot erre, a környezeti hatások vizsgálatai meg nagyon is. A pszicxhológusok szerint hét éves korra alakul ki a nemi orientációnak az intervalluma, a Kinsley skálára értve, és egyénenként változó, hoyg hány év múőlva tudatosodik, és hoyg annyak az intervallumank mikor éppemn melyik része tudatosodik az egyénben. (Akadnak olyan személyek is -talán a többség-, akikben halálukig szinte semmi nem tudatosodik a 7 éves korára kialakult nemi orientációjukról.)

2021. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!