Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok és crossdresser....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok és crossdresser. Miért közösít ki a meleg társadalom mégis emiatt a fétisem miatt?

Figyelt kérdés
2021. júl. 27. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Na tessék, most lebuktak a melegek, ők az igazi intoleráns kirekesztők. Le velük!
2021. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre nehéz választ adni, legalábbis én nem tudok, mivel nekem sosem volt problémám, ha valaki crossdresser. Ez engem nem zavar. Mások azt szokták ilyenkor felhozni, hogy ők azért melegek, mert a férfiakat szeretik, és nekik ez nem férfias.
2021. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Ha pasi vagy de nőnek öltözöl közben a nőkre gerjedsz akkor nem meleg vagy hanem leszbikus. .... vagy mi ...
2021. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Nincsen meleg társadalom.

Így nincs is nagyon miből kirekeszteni. Fejtsd ki hogy mit jelent ez a kirekesztés a gyakorlatban.

Azt hogy nem akarnak többnyire szexelni veled? Ezen például nincs csodálkoznivaló, hiszen aki meleg az a férfiaktól indul be, a férfias kinézettől, nem a csipkés női bugyiktól. A legjobb testű fazont is ha elképzelem női ruhában, az lohasztó, az agyam nem bírja összeegyeztetni a látottakat. Aki meg hetero az nem kérdés hogy igazi nővel akar-e szexelni vagy olyannal aki csak imitálja. Vannak viszont olyan biszexek akiket férfiakban csak a farka érdekel, de amúgy nőkre buknak - náluk lehet esélyed, mint faszos nőnek. Itt az igazi nő feleség/barátnő + alkalmi titkos szopás kombinációval versenyzel.

2021. júl. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos?Én bi vagyok és szeretem a kereszt öltözőket.
2021. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem, személyszerint nincs semmi bajom veletek. Meleg vagyok, viszont az ilyesmi abszolút nem vonz, sem magamon, sem máson, de egyáltalán nem ítéllek el titeket.

A legnagyobb probléma, ami miatt szerintem sokan lenézik a crossdressereket, hogy sok homofób veletek érvel ellenünk és sok idióta tévhit alakult ki, ami miatt sokakban a melegség egyenlő a crossdressinggel.

És bár nekem nincs bajom az egésszel, viszont utcára szerintem sem való az ilyesmi, legfeljebb, akkor, ha az ötletesen álcázva van. Ez is szerintem inkább olyan beöltözősdi, a hálószobára, illemhelyiségre tartozik, esetleg még a konyhapultra. :D

2021. júl. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig heteroszexuális vagyok, mégis van crossdresser fétisem. A heteroszexuális társadalom kiközösít. hehe
2021. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Őszintén nem értem. Femboys are love, femboys are life
2021. okt. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!