Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Másnak is ez az első asszociác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ez az első asszociációja amikor elmondja hogy meleg?

Figyelt kérdés

Nekem férfiként ha coming out-olok valakinek mindig az a kellemetlen gondolat jön elő, hogy elképzeli hogy análisan közösülök valakivel.

Vagy ha pl az aktuális páromat bemutatom neki, akkor azt ahogy egymással.


Emiatt kicsit szégyellem magam, mert hogy mire gondolhat a másik.



2021. aug. 7. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fordított esetben, te is gondolnál rá biztos, de ez normális. Nyilván mindenki tudja mit csinálnak a melegek, szóval nem nagy meglepetés nekik a hír.

Emiatt ne “szégyelld” magad.

2021. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadod magad és megszűnik a probléma.
2021. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már elfogadtam.
2021. aug. 7. 19:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem gondolok bele, ahogy hetero párokat sem képzelek el szex közben. Örülök, hogy el merte mondani, vagy hogy be meri mutatni a párját, ennyi van bennem.
2021. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem fogadtad el teljesen a helyzetet, mert akkor nem zavarna. Én is voltam ebben a helyzetben, csak rá kéne jönnöd arra, hogy nem másoknak kell megfelelni. Mindenkit lesz*rni a pics*ba és ennyi. Nem másokkal és a barátaiddal fogsz élni, hanem majd valakivel, akit szeretsz. Más meg nem számít.


Amíg szégyent érzel ezért, addig benned van egy megfelelési kényszer. Ezt kell szépen gyakorolni magadban, hogy kiöld. Mert a saját boldogságod számít csak. Ha egyedül nem megy, akkor szakember is tud segíteni.

2021. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ösnek külön köszönöm.
2021. aug. 7. 20:30
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Pont ez ugrik be mikor valakiről megtudom, hogy meleg vagy biszex :D

De ne aggódj, csak mióta szexmániás lettem 😃

Meg én szinte minden ismerősömet, még rokonomat, családtagomat is elképzelem szexszituban. Borzasztó... 😃

2021. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 -remete- ***** válasza:
100%
Multkor meseltem el milyen jó az anal szóval ne aggódj. Jó ez íhy normális
2021. aug. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

Miért, amúgy nem közösültök rendszeresen análisan? :P


De viccet félretéve, ilyet szerintem az emberek szexuális irányultságtól függetlenül elképzelnek időnként a másikról. Például a heteró férfiak is a nőkről csak úgy, hogy az adott csaj vajon hogyan és milyen gyakran szophat odahaza.

2021. aug. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!