Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A magnum saunában baj, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magnum saunában baj, ha pici felesleg van rajtam? Vagy akkor is lesz valaki aki megdug? 19 éves vagyok.

Figyelt kérdés

2021. aug. 10. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Szűz vagy?
2021. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha 19 éves vagy és nem totál széthízva akkor lesz, szeretik a "friss húsokat" nyugi.
2021. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Hány ilyen kérdést tesztek fel? Senkinek semmi baja azzal, hogy van rajtad felesleg. Valaki így is meg akar majd dugni, más meg sehogy se. De ha arra vársz, hogy majd a 30-as, sportos, jóképű, gazdag pasik fognak tolongani érted, akkor jobb ha más programot választasz.
2021. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2021. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

rajtam is volt sulyfelesleg (183 cm magas / 85 kg)

megis mindig talaltam magamnak szexpartnert anno

2021. aug. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Te is igényes lehetsz! Mindegy, csak megdugjon valaki.
2021. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

#5 Az elmegy, én +10 kilóval is találok eleget.

De az a gond, hogy ezen az oldalon a 110 kilósra is elkezdik magyarázni, hogy nem vészes, és fogadja el magát.

Ha kiírt egy kérdés, őt zavarja, nem elfogadni akarja magát. Ha azt írom, hogy tegyen ellene, le vagyok pontozva. Nem csak itt, hanem fogyókúrában, felnőtt párkapcsolatokban, bármilyen kategóriában.

A 160 cm 90 kg lányra is azt írják, hogy pici túlsúly van rajta, ne keseredjen el.

Az ész megáll, hogy a kövéret nyugtatni kell, amikor az egy egészségtelen, kártékony életmód. Én lefogytam egy rakás betegséggel. Komoly fulladási rohamaim voltak és kezeltek közben és marék gyógyszereket szedtem a tüdő bajaimra, de úgy is sportoltam lightosan, és fogytam. Itt meg minden túlsúlyost bíztatni kell. Ez nem így van.

Belemagyaráztok olyan hazugságokat, amik nem léteznek a való életben. Velem mindenkinek baja volt kövéren, és senki nem mondta egyszer sem, hogy de jól nézek ki. Senki nem nézett azért, mert jól nézek ki, csak a megvető pillantások voltak.

Ébredjetek fel inkább. Nem bántásból írtam, de nem is fogok egy dagit sem pátyolgatni. Főleg ha zavarja őt. Tegyen akkor ellene és fogyjon le.

2021. aug. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Hidd el, jobb ha ott nem dug meg senki téged.
2021. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
19 éves fiatal passzívra itt is lesz rengeteg jelentkező.
2021. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kajak53 ***** válasza:
96%

8-asnak üzenem: mennyivel biztosabb, ha másutt dugják meg az embert, mint a Magnumban? Ingyen óvszer van, semmivel nem több a kockázat, mintha valakivel rövid ismeretség után szexel valaki.


A duciság, súlyfelesleg izgatóbb, vonzóbb, mint a gebevékony fiútest. Nem mindenki Schwarzenegger sem. Ha megtetszel valakinek és ö is rokonszenves, akkor összejöhet egy kis szex. Nekem csak pozitiv élményeim vannak a Magnumból. Sok kellemes, értelmes, vonzó férfival/fiúval jöttem ott össze. Persze az ember válogat. Én se mindenkit szoptam le.

Próbálkozz bátran!

2021. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!