Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire jönnek be a színes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jönnek be a színes hajú férfiak?

Figyelt kérdés

Nem annyira extrém hajra gondolok. Pl. nekem rikító vörös hajam van, és úgy veszem észre nem mindenkinek tetszik. Bár ezenkívül nem vagyok nőies, csak nem vagyok az a tipikus férfi.

22F



2021. aug. 12. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Van olyan, akinek még a rózsaszín haj is jól áll. Ismerek egy ilyet.
2021. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Inkább legyen egy férfi tarkopasz, mint festett hajú.
2021. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
A vörös az szép. Gondolom szoros sem vagy annyira. Inkább örülj neki. A szőr néha megnehezi az életet. Bár lennék boros
2021. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Én csak egyben nézve tudok véleményt alkotni, szerintem a haj színe mellékes. Nekem mondjuk a göndör vagy a hosszú haj pasin nem jön be.
2021. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Nekem bejönnek nagyon.
2021. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem bejön alterként.
2021. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Én kifejezetten szeretem a színes hajú srácokat. Alapból plusz 10 pont. :) Nekem a színes haj egyet jelent a (lelki) szabadsággal (!), a nyitottsággal (nyitott, befogadó és elfogadó gondolkodásmóddal), az optimizmussal, a pozitív életszemlélettel és azzal a bátorsággal, hogy az illető szembe mer menni a társadalmi normákkal és ki mer állni önmagáért, ha ő így érzi jól magát. Határozottan tetszik, hogy mernek kilógni a tömegből, mernek önmaguk lenni.

Van aki ezt feltűnősködésnek, hivalkodásnak, polgárpukkasztásnak, too much-nak érzi, vagy csak simán "furcsának", "bolondnak" gondolják az illetőt, akinek nincs ki mind a négy kereke. Ők általában elutasítóbbak (ahogy írtad is: "úgy veszem észre nem mindenkinek tetszik"), de szerintem itt nem erről van szó. Nem feltűnősködés, hivalkodás, hanem a határtalan szabadság érzésének a megélése. Legalábbis nálam így volt anno. Sosem azért volt színes a hajam vagy a szakállam, hogy másokat ingereljek, hergeljek ezzel. Épp ellenkezőleg. Szerintem mindenki nézzen ki úgy, hogy önazonos legyen a megjelenése a személyiségével. (Már régóta nem vagyok színes, de volt egy ilyen időszakom.)

Nekem nagyon bejönnek a színes hajúak, még a bátrabb, extrémebb színek is. Sőt, még a bajusz-szakáll kombó is mehet mellé színesben. :)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Viszont tény, hogy vannak hátrányai is a színes hajaknak. Furcsa (vagy akár megvető) pillantások az utcán, vagy az iskolában, de munkahely keresésnél sem mindig előny vagy mondjuk albérlet keresésnél sem, stb.

2021. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

4-es

Sem a göndör sem a hosszú? Közülük egyik sem jön be? Szerintem nagyon jók! Fél országomat bármelyikükért. :)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
Egyáltalán nem jön be a színes haj. Nem tudom miért lett menő mindenféle módon cicomázni a hajviseletet, madárfészek, oldalt kopasz felül konty, csíkok belenyírva stb. Vágjátok le egyszerűen rövidre és kész.
2021. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
#9 Ki vagy te, hogy megmondd kinek milyen legyen a haja?
2021. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!