Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tovább ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább ?

Figyelt kérdés

Hát azzal szeretném kezdeni hogy nagyon szégyellem magam emiatt.

Még kb. 3 hónapja elkezdtünk beszélgetni egy sráccal és találkoztunk 2-szer is csak neki párja van így nem érzem helyesnek ezt az egészet. Első alkalommal beszélgettünk telefonon majd megkérdezte, hogy nem tudnék e segíteni a birtokán? Mondtam hogy nagyon szívesen segítek mert egyedül van és megsajnáltam. Az első találkozón nem történt semmi olyasmi még kérdezni sem kérdezett rólam. Majd az első alkalom után csak úgy eltűnt egy hónapra. Gondoltam jól van végre nem kell idegeskednem nehogy butaságot csináljak. Erre múlt héten ismét felbukkant és mondta hogy van e kedvem segíteni újra ? Mondtam igen szívesen segítek. Most viszont jóval nyitottabb volt. Kérdezgette interneten is hogy hogyan vagyok? Mit csinálok? Majd eljött a tali napja igazából csak annyi történt hogy felsepertük az udvart, meg locsoltunk ilyenek. Aztán egyszer csak megszólal hogy jól nézek ki. Meg hogy jó az illatom. Megköszöntem neki de annyira nem tulajdonítottam nagy jelentőséget az egésznek, plusz igyekeztem vissza fogni magam. Ami viszont tényleg furcsa volt hogy tett egy olyan megjegyzést amit nehezen értelmeztem ( ne ijesztgessem azzal hogy pasizni megyek). Nagyon össze vagyok zavarodva mert most meg 2 napja egy szót sem írt. Pedig amikor még a buszmegállóban ültem akkor is kérdezte hogy haza értem-e már. Egyrészt nagyon szégyellem magam amiatt, hogy megkedveltem a srácot eléggé. Tudom hogy nem lenne szabad és sokat ostoroztam magam emiatt de nem tudok mit tenni. Mit gondoltok mit tegyek ? És miért tűnik el a srác csak így ? Ti mit tennétek ?



2021. aug. 16. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hàt nekem elèg fura, hogy csak akkor ìr amikor segìteni kell a kertben. Aztàn ne legyen igazam, de nekem úgx tűnik, hogy kihasznàl
2021. aug. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Van neki párja... Valószínűleg csak kedves akart lenni veled, és megdicsért, főleg amiért segítettél neki. Nyilván azt is megkérdezi, hogy hazaértél e, ha már nála voltál.

Azt meg, hogy ne ijesztgesd hogy pasizni mész, nem tudom miért mondta, lehet ő nem kedveli ezt a pasizós életet, és csak azt akarja, találj egy hosszútávú, normális embert. Vagy az is lehet, hogy csak viccből mondta. Miért nem kérdeztél rá akkor?

2021. aug. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem se hirtelen csend lett.
2021. aug. 16. 10:21
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat

*és

2021. aug. 16. 10:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Írtad van pasija. Lehet vele van amikor nem ír. Vagyis mellett nem tud írni.

Azt meg, hogy ne ijesztgesd, azzal, hogy pasizni mész, lehet azért írta, mert be jössz neki. Csak még ő sem meri ezt kimondani, hiszen van valakije.

2021. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én lehet fognám a sátorfámat és hagynám őt. Magad miatt is, másrészt meg tényleg olyan, mint akinek csak egy kerti locsolásra kellenél, nem is mint barát.
2021. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!