Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Amikor nyalod a feneket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor nyalod a feneket, akkor nincs kellemetlen szaga, vagy íze? Mi az élvezhető benne?

Figyelt kérdés

Nem kötekedni szeretnék, csak kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra... Mert hát mégis onnan keresztül távozik az anyag... XD

Tudom kicsit bugyuta a kérdés, de kérlek kíméljetek a komolytalan válaszoktól!



2021. aug. 20. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem kellemetlen. Imádom adni-kapni.
2021. aug. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
A szappan és a víz csodákra képes 🤷‍♂️
2021. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Bizonyos anyagok nagyobb koncentrációban büdösek, kis koncentrációban viszont illatosak. Ilyenek a székletben található indol és szkatol vegyületeke is, kis töménységben jázminillatot lehet érezni.
2021. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én jázminillatot ott még nem éreztem, de ettől függetlenül nem büdi, szeretem. :) Ha kellemetlen szaga lenne, biztos a közelébe se mennék.

(Erről most eszembe jutott a nefürgyé le. Pfúúúj.)

2021. aug. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Fő a higiénia! Alapos tisztálkodás előtte és srmmi kellemetlen tapasztalatod nem lesz!

Én imàdom nyalni a barátom szőrös formás fenekét mielőtt megdugom,de ő is szokott engem nyalni ,csupán élvezetből

2021. aug. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 steven95 ***** válasza:
100%

Kell a megfelelő higiénia! Mi élvezhető benne? Én egy finom, meleg, tiszta, rózsaszín, kínzóan hívogató nyílást látok benne, ami a nyelvemre vár.


Ugye nagyon sok homofób össze mossa ezt a szaros segg imádatával, csak azért hogy emberileg megalázzon. Én a segget szeretem nem mást! Egy kicsit túlzó példaként olyan mintha azt mondanám azért szeretsz szopni, mert onnan jön a vizelet. (Az meg teljesen más kategória, ha valakinek az is bejön...)

2021. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Fiatal fiúkat szívesen kinyalnék, már régen nyaltam.

😋 35f

2021. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez a kérdés engem is foglalkoztat, mert mikor videóban látok ilyesmit mindig megkivánom, de valóságban nem tudom elképzelni, hogy megtudnám-e tenni.
2021. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8 Igeen bennem is ugyanez fogalmazódott meg, hogy nézni tökre beindít, de csinálni lehet más lenne...

De a válaszolók (főleg a #3 és a #6) megnyugtattak, hogyha megfelelően van tisztítva, akkor bizony jó érzés nyalni. ;)

2021. aug. 22. 17:51
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Hát jövök én akkor fekete báránynak, én rá tudtam venni barátnőmet hogy mosakodás előtt nyalhassam ki neki mindig, sokkal finomabb is meg az illata is jobb számomra, nem tudnék neki ellenállni sosem, számomra sokkal jobb mint megmosva, persze az sem rossz azért:)
2021. aug. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!